Те, що ви побачили на зображенні першим, розповість про вашу особистість

Чи знали ви, що на основі візуальних образів, які вихоплює наша підсвідомість, можна скласти психологічну характеристику особистості? Пропонуємо вам дізнатися дещо цікаве про свій характер за допомогою нашого нового тесту, передають Патріоти України.

Ми просимо вас відповісти лише на одне-єдине питання: що ви побачили на цьому зображенні першим ділом? Якщо ви при першому погляді на картину ви виділили не один, а кілька образів, це свідчить про те, що ці якості притаманні вашому характеру в рівній мірі. Тепер перевіримо значення поміченого вами образу.

Дівчинка

Ви людина неймовірно приваблива і харизматична. Люди вас слухають, розвісивши вуха і роззявивши рота. Природна сила зачарування — це ваша головна зброя, що дозволяє по клацанню пальця завойовувати нових друзів і підкорювати серця.

Череп

Стійкість, самовладання, здатність мислити розважливо, рішучість — ці слова чудово характеризують ваш характер. Ви надійна і сильна духом людина, яка ніколи не збивається з курсу, ніколи! Люди сприймають вас як скелю в розбурханому морі, про яку розбиваються всі матеріальні труднощі.

Дерева

Невизначеність і туманність майбутнього трохи лякає вас, чи не так? Вашому характеру властива невпевненість у правильності своїх власних рішень і звичок переживати по приводу і без. Спробуйте довіритися своєму шостому почуттю.

Хлопчик, що ховається за деревом

Вас справедливо можна назвати потайливою людиною і недовірливою стосовно інших. Досвід минулого навчив вас ховатися, як равлик в раковині, і не оголювати душу без приводу. Що ж, розумна обережність ще нікому не заважала.

Все дуже просто! Як відмити липку етикетку з банок або посуду - допоможуть чотири дешеві кухонні засоби

субота, 4 лютий 2023, 21:30

Не кожен виробник дбає про своїх клієнтів, щоб вони могли без проблем зірвати липку наклейку про товар. Іноді доводиться докласти чимало зусиль, щоб зняти залишки паперу або прибрати клей. Ми вирішили розповісти, які чотири кухонні засоби допоможуть у ...

Два засоби проти чорної цвілі, яка "ховається" у пральній машині - миттєво видаляють грибок і наліт

субота, 4 лютий 2023, 21:12

Цвіль - одна з найнеприємніших проблем, яка може виникнути в будинку. Особливо часто грибок розвивається у ванній кімнаті, де більш волого, ніж в інших кімнатах. Цвіль може ховатися навіть усередині пральної машини, проте натуральний лайфхак допоможе п...