Те, у якій позі ви спите, розкаже про ваш характер - цікавий тест

Пропонуємо вам швидкий тест: все залежить від того, як ви спите. Оберіть на світлині позу, в якій ви спите найчастіше, і ви дізнаєтесь усю правду про себе, передають Патріоти України.

Деталі

  • Якщо ви любите спати на спині

Ви - закрита людина, але дуже сильна. Ви не любите гаміру і тікаєте від конфліктів.Ви чесні у спілкуванні з іншими. У вашому домі завжди чисто. Ви любите порядок та чистоту. І хоч багато хто вважає вас сумною і похмурою людиною, насправді ви - дуже оптимістичні.

Якщо ви спите на спині з прямими руками і ногами, то у вас високі вимоги до інших і до себе. Друзів у вас небагато.

  • Якщо ви спите у позі ембріона, згорнувшись калачиком, як дитина, то ви здаєтесь суворими для інших, але сором'язливі всередині.

Ви - інтроверт, якому потрібне розуміння. Ви дуже творча людина, не боїтеся своїх фантазій. Вам комфортно вдома з рідними чи наодинці, а от гамірні вечірки не дуже любите. Любителі цієї пози часто переживають емоційні "гойдалки" і не люблять несподіванок.

  • Якщо ви любите спати на животі, тоді ви дуже весела людина.

Ви живете за своїми правилами. Вам вдається чудово приховувати свої емоції. А ще у вас є неабиякі акторські здібності. Проте у житті вам не вистачає почуття захищеності.

  • Якщо ви спите на боці, то можете знайти спільну мову з ким завгодно.

Ви довіряєте людям, тому вас часто використовують інші. Ви любите тварин і природу і дуже рідко ображаєтесь.

Якщо під час сну ви обіймаєте подушку руками або ногами, це свідчить про вашу турботливість.

Для вас сім'я - понад усе. А ще ви дуже вірні у коханні.

Якщо ж ви спите на боці з витягнутими вперед руками і зігнутими ногами, то ви - закрита особистість, не любите ніяких змін і довго приймаєте рішення.

А ви це знали? Лікарі пояснили, чому небезпечно часто заварювати чай у пакетиках

неділя, 3 березень 2024, 8:08

Пакетований чай може стати джерелом небезпеки через вивільнення сотень мільйонів наночастинок пластику при частому заварюванні, попередили експерти. Вони зазначили, що ці речовини можуть накопичуватися в крові, печінці та нирках, інформує Ukr.Media, пе...

Не робіть так! ТОП-4 помилки, які псують смак тушкованого м’яса

неділя, 3 березень 2024, 7:07

Перед тушкуванням м'ясо обсмажуємо на великому вогні. Не накриваємо сковорідку кришкою, щоб текстура м'яса не зіпсувалася. Просмажуємо шматки з обох боків до утворення апетитної скоринки. Не лінуємося і обсмажуємо шматки м'яса не близько один до одного...