Терміново включайте до меню: Вчені розповіли, як яблука впливають на серцево-судинні захворювання

Іспанські вчені з Університету Ровіра і Вірхілій виявили переваги вживання червоних яблук для профілактики серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України.

Наукові дані показали, що люди, які їдять хоча б одне яблуко на день протягом року, знижують ризик смерті від серцевого нападу – на 25 %, а від інсульту – на 27 %. При цьому ймовірність гіпертонії зменшується на 9 %.

З іншого боку, дослідження підтвердили, що вони благотворно впливають на рівень ліпідів у крові. Отже, вживання 1 фрукта на день протягом не менше 8 тижнів знижує показники загального і "поганого" холестерину, а також підвищує рівень "хорошого".

Крім того, 200 г яблук викликають зниження систолічного артеріального тиску і сприяють нормалізації крові. Ці переваги були продемонстровані при вживанні 1 яблука на день незалежно від сорту. Однак, як пояснює дослідницька група, значна частина ефекту залежить від клімату, сезону збору врожаю та типу ґрунту, оскільки вони суттєво змінюють поживний склад.

Хіти тижня. Доступна кожному: Вчені назвали кашу, яка продовжує молодість

вівторок, 4 серпень 2020, 20:30

Медики назвали кашу, яка найкраще сприяє збереженню молодого зовнішнього вигляду. Ще за часів Київської Русі вона вважалася однією з найбільш корисних, передають Патріоти України. Люди вірили, що пшенична каша зміцнить здоров'я на довгі роки вперед. Т...

Дуже смачно! Як приготувати незвичайний пиріг "Ранкова роса" (рецепт, фото)

понеділок, 3 серпень 2020, 8:26

"Однажды в кулинарном блоге своей хорошей знакомой я увидела очень красивый пирог в разрезе. Мне так сильно понравился этот рецепт, и я решила его повторить", - йдеться у блозі 7dach.ru, передають Патріоти України. Цитуємо далі:. "Когда впервые я приго...