Тест для науважніших! Чи зможете ви знайти милу козу на малюнку з безліччю овець?

Загадка від угорця Дудольфа. Дудольф - угорський ілюстратор-ілюзіоніст. У певних колах він зміг би заслужити звання великого ілюстратора, передають Патріоти України.

Але насправді не ілюзіоніста: всі його навички в цьому виді ремесла зводяться до завидної здібності ховати очевидні речі в таких же очевидних речах. Саме це викликало в людей, яким попадалися його картинки, масу й обурення, і захоплення одночасно.

Одним він полюбився, як хороший художник, здатний розважити та змусити напружити увагу. Іншим же — як страшний криворукий, який не має ні краплі таланту. Останні, звичайно, утрирують, але лише тому, що не змогли впоратися із завданням.

Прийшла пора приступити, згодні? Щоб пошук здійснювався цікавіше, і щоб підвищити дух бажання бути першими, засічіть час, який піде на виявлення кози. І неодмінно поділіться з друзями результатом, коли побачите рогату симпатягу! Подивіться уважно на картинку десь на ній зачаїлася коза. Знайдіть її.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Якщо ви не змогли знайти козу, відповідь нижче.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Дослідники з Британії вирахували час доби, коли люди найбільш злі - краще нікого не чіпати

субота, 25 березень 2023, 21:15

Британські дослідники дійшли висновку, що люди, зазвичай, відчувають стрес через одні й ті ж проблеми. Доводиться довго стояти в пробці, бруднити одяг, не чути будильник, спізнюватися на роботу, не знаходити місця для паркування і т. д, передають Патрі...

Господиням на замітку! Як за 15 хвилин почистити праску за допомогою мінеральної води

субота, 25 березень 2023, 17:14

Без праски не обходиться жодна господиня. Однак з часом вона починає гірше працювати. І реанімувати її допоможе мінеральна вода. Так стверджують користувачі мережі, які випробували на практиці цей засіб, передають Патріоти України. Буде потрібна саме г...