Тест, який загляне в душу: Про що ви зараз хвилюєтеся

Цей психологічний тест допоможе вам дізнатися, які переживання ховаються всередині вас, передають Патріоти України.

Подивіться на малюнок і скажіть, що ви побачили на ньому у першу чергу?

Ви побачили дівчину

Ваш мозок сигналізує про те, що вам потрібно відпочити. Внесіть у своє життя трішки різноманітності, увімкніть фантазію і все налагодиться.

Ви побачили ялинки

Прислухайтеся до себе. Ваші почуття допоможуть вам розібратися в собі й зрозуміти, чого ж ви хочете.

Ви побачили око

Через почуття та емоції ваш розум передбачає зміни у житті. Вам потрібно ділитися цими почуттями з іншими людьми й стане легше.

Ви побачили міст

Ви не можете спілкуватися з усіма, з ким звикли й хотіли б. Втім, не хвилюйтеся, зовсім скоро знайдеться спосіб повернутися до колишнього життя.

Ви побачили небо

Ви мрійливий фантазер. Завдяки цьому ви зберігаєте добрий настрій і бадьорість духу навіть тоді, коли складно. Це можуть робити не всі.

Як почистити чайник без оцту та "лимонки" - простий лайфхак боротьби з накипом

вівторок, 5 березень 2024, 15:12

Щоб підтримувати чистоту чайника, потрібно його чистити регулярно, особливо від вапняних відкладень усередині. Зазвичай для цього використовують харчову соду, лимонну кислоту або оцет, але існує й інший ефективний спосіб упоратися з проблемою, передают...

Буде дуже смачно! Золоте правило, яке зробить вашу смажену картоплю надзвичайно хрусткою

вівторок, 5 березень 2024, 14:50

Основна задача під час приготування смаженої картоплі - зробити її надзвичайно хрумкою. Для цього господині використовують різноманітні хитрощі, передають Патріоти України. А нещодавно Мері Беррі, у своїй кулінарній книзі "Любов готувати" розказала пр...