
Кожне рішення визначає вашу особистість, тому навіть такий простий тест у картинці дозволяє розкрити деякі цікаві факти про себе. Уявіть, що ви плануєте відпустку та обираєте місце у літаку. Вам буде зручніше сидіти біля виходу, біля вікна чи по центру, передають Патріоти України
Кожне рішення визначає вашу особистість, тому навіть такий простий тест у картинці дозволяє розкрити деякі цікаві факти про себе. Уявіть, що ви плануєте відпустку та обираєте місце у літаку. Вам буде зручніше сидіти біля виходу, біля вікна чи по центру?
Подивіться на зображення, виберіть варіант та читайте розшифровку нижче.
1. Біля проходу. Зазвичай, люди, які обирають це місце, є інтровертами. Їм не дуже подобається спілкуватись з незнайомцями, а також ділити з кимось простір. Такі пасажири часто хвилюються, що не можуть тримати ситуацію під контролем, тому обирають саме це місце. Зате їх майже неможливо роздратувати.
2. По центру. Якщо ви обрали цей варіант, то ви дуже доброзичлива та відкрита людина. Вважається, що такі пасажири є активними особистостями, які люблять брати участь у різних заходах. Це природжені оптимісти, яких навряд чи зможуть зупинити хоча б якісь труднощі. Будь-які зміни для них у радість та не викликають стресу.
3. Біля вікна. Тут можна не сперечатись, що це найкомфортніше місце, адже поряд відкривається неймовірний вид, а контактів з людьми не так багато. Ті пасажири, які надають перевагу цьому місцю, відчувають потребу ізольовуватись від світу та мати власний простір. Їм подобається контролювати ситуацію навколо, але їх дуже легко розгнівати.
Людина може ретельно стежити за здоров'ям: займатися спортом, вживати корисні продукти та своєчасно відвідувати лікаря. Однак неминучі стреси можуть підкосити навіть найвитривалішу людину, передають Патріоти України. Психологи перерахували прості дії, ...
Експерти назвали несподівані позитивні сторони того, що у будинку живе кішка. Багато власників цих тварин навіть не здогадуються, наскільки це може бути корисним для їхнього здоров'я, передають Патріоти України. Вчені довели, що ті, у кого вдома живуть...