Тест на одну хвилину! Оберіть дерево на картинці - і дізнайтеся, чого вам не вистачає у стосунках

У кожної пари є свої секрети і недоліки. І навіть найщасливіша пара, яка зовні сяє від любові, може бути насправді нещасною. Але це не привід розривати стосунки, адже знаючи корінь проблеми, її можна вирішити, передають Патріоти України.

Психологічний тест розповість, чого вам не вистачає у відносинах і що допоможе зробити ваш союз міцнішим та щасливішим. Подивіться на зображення і оберіть не замислюючись дерево, яке вам найбільше сподобалося.

  1. Ви відчуваєте гострий дефіцит в романтиці. Швидше за все, на початку ваших відносин було багато романтичних моментів, але побут поглинув їх. Не чекайте від партнера першого кроку, візьміть все в свої руки і організуйте романтичний вечір, це подарує вам обом незабутні спогади.
  2. Ваші відносини занурилися в рутину і стали одноманітними. Вам шалено не вистачає чогось незвичайного: яскравих емоцій, зустрічей з новими людьми, подорожей та іншого. Обміркуйте зі своїм партнером цікаве проведення часу або спільну відпустку.
  3. За характером ви дуже добрі, чуйні і готові завжди прийти на допомогу. Але самі ви вкрай рідко просите інших про допомогу. Такий стан справ став вже звичним для вашого партнера, тому він дуже рідко оточує вас турботою і увагою. Не мовчіть про свої потреби, і ваш союз покращиться.
  4. Ви дуже активна людина, яка весь час чимось зайнята, ви завжди націлені на результат. Ваш партнер є абсолютною протилежністю - він більше говорить, ніж робить. Оберіть спільну мету і намагайтеся разом прикладати зусилля для її виконання.
  5. За складом характеру ви досить врівноважена і спокійна особистість через що у відносинах вам частенько не вистачає гармонії і умиротворення. Ваша половинка дуже емоційна і нестримана. Змінити людину дуже складно, краще намагайтеся спокійніше ставитися до характеру вашого партнера.
  6. Зовні ви спокійна і мало емоційна людина, але всередині вас кипить "вулкан". Якщо ваш партнер не буде підживлювати його своєю любов'ю і пристрастю, ваші відносини швидко зів'януть. Поговоріть з партнером і розкажіть йому про те, що вам потрібна пристрасть у відносинах

Оберіть символ на картинці - і дізнайтеся, яка професія принесе вам справжній успіх

субота, 26 листопад 2022, 21:08

У кожному з нас з народження закладено ті чи інші особливості. Ці задатки лише можуть допомогти освоїти певний вид діяльності, вам легше дасться справа, до якого у вас є природні здібності. Психологічний тест у картинці визначить професію, у якій ви зм...

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!