Тест: Оберіть чайник для чаю - і дізнаєтеся приховані риси вашого характеру

Практикуючі психологи пропонують пройти простий тест по картинці з чайниками, передають Патріоти України.

Виберіть одне із зображень на картинці вище і читайте опис тесту.

Тлумачення вашого вибору

Чайник №1

У вашому житті багато оптимізму, з вами хочеться перебувати поруч. Веселий неконфліктний характер, природна чарівність і гарне почуття гумору привертають до вас людей. Ви вмієте насолоджуватися життям і своїм позитивним прикладом нагадуєте іншим, що таке радість.

Чайник №2

Прихована риса вашого характеру – це допитливість і широкий кругозір. Вам подобається ставати експертом в тій області, яка вам цікава. Ви постійно в пошуку нових тенденцій і трендів, любите бути в курсі подій. Ви вважаєте корисними конструктивні зауваження і критику, здатні зробити висновки зі своїх помилок.

Чайник №3

Дипломатичність і здатність швидко підібрати “ключик» до співрозмовника є прихованими рисами вашого характеру. Вам не подобається бездумно сперечатися і щось доводити, ви віддаєте перевагу знайти моменти, які вас об’єднують. Використовуючи цю тактику вам часто вдається знайти вигідні варіанти співпраці.

Чайник №4

Ви – людина, яка вміє знайти саму суть в будь-якому питанні і визначити глобальну мету. Ви вивчаєте ситуацію з граничною точністю і акуратністю, і тільки після ретельної перевірки всіх деталей робите висновки. Найчастіше ви керуєтеся логікою і фактами, відключаючи непотрібні емоції.

А ви це знали? Чи можна гріти каву у мікрохвильовці і що може трапитися з напоєм

вівторок, 5 грудень 2023, 9:35

Кавомани не втрачають нагоди випити порцію улюбленого напою у будь-яких умовах: вдома, в дорозі чи на роботі. Однак взимку напій остигає дуже швидко, і не завжди є доступ до кавоварки чи плити - тож доводиться шукати альтернативні можливості, наприклад...

А ви це знали? Як не можна готувати картоплю - названо найнебезпечніший спосіб

вівторок, 5 грудень 2023, 9:28

Картопля - це універсальний гарнір, який підходить на будь-який випадок Овоч чудово поєднується з будь-яким м'ясом, рибою та овочами. Але є такі способи приготування, які можуть бути дуже шкідливими, передають Патріоти України. Редакція FoodOboz розпов...