Тест по картинці: Дізнайтеся, що вам потрібно для щастя

Пропонуємо пройти психологічний тест по картинці, щоб дізнатися, що вам потрібно для щастя. Перше зображення, яке ви побачите, розповість, що для вас найважливіше, передають Патріоти України.

Деталі

Дитина

Для щастя у вас обов'язково має бути час, який можна витратити лише на себе. Іноді ви відчуваєте провину з цього приводу. Не докоряйте собі - це невід'ємна частина вашої натури.

Пара

Ви дуже цінуєте дружбу. Вам, напевно, до смаку галасливі вечірки та великі компанії. Втім, по-справжньому ви прив'язані лише до кількох людей. Для них ви готові багато на що, якщо не на все.

Дерева

Ви не можете жити без нового досвіду та свіжих вражень. Найбільше вам подобаються зміни. При цьому ви любите міняти буквально кожну сферу вашого життя, набуваючи нових знайомств, хобі та переходячи з роботи на роботу.

А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...

Знімаємо хімічний віск із фруктів: ТОП-4 дієві способи, які знають не всі

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:15

Ні для кого не секрет, що красиві, глянсові фрукти найчастіше привертають увагу покупців. Нанесення воску на фрукти дозволяє їм зберігатися довше під час транспортування. На жаль, для цього не завжди використовуються натуральний віск, передають Патріот...