Тест по картинці: Улюблене тістечко розповість, як ви будуєте любовні стосунки

Тест по картинці: улюблене тістечко розповість, як ви будуєте любовні стосунки

Подивіться на картинку та оберіть тістечко, яке вам би хотілося з'їсти з апетитом. Дізнайтеся, що думають психологи про людей, які віддають перевагу тим чи іншим солодощам, передають Патріоти України.

1. Якщо найапетитнішим вам здається тістечко під номером «1», то ви прямолінійна і смілива особистість. Всі проблеми у відносинах ви звикли вирішувати відразу і безпосередньо, не замовчуючи і не ухиляючись від розмови. Розрив відносин ви переживаєте дуже важко, але зовні ніколи не покажете цього.

2. Це тістечко вибирають велелюбні і пристрасні натури. У коханні ви переживаєте бурю емоцій, а після того, як вони уляжуться, ви вже не бачите стимулу продовжувати стосунки. У той же час, після розриву ви ще довго приходите тями.

3. Ви звикли щиро висловлювати свої почуття і емоції. Ваш партнер буде в подробицях знати, наскільки сильно ви його любите. Якщо відносини прийдуть до логічного завершення, то болю не буде меж, дуже довго і болісно ви оговтуєтеся після розставань.

4. Вам важко довіритися людині, навіть якщо ви її кохаєте без пам'яті. Ви довго приховуєте свої почуття, уважно вивчаєте і розглядаєте з різних кутів свого коханого, перш ніж погодитеся на початок відносин. Вам вдається тримати під контролем свої емоції навіть після розставання.

5. Ці ласощі вибирають натури, які часто закохуються. Вам подобаються представники протилежної статі, але ви завжди точно знаєте, хто повинен перебувати поруч з вами. Якщо ж відбувається розрив відносин, ви умудряєтеся відвволікти себе на інші заняття, в тому числі і на саморозвиток. В результаті життя починає змінюватися, і ваше серце відкривається для нових відносин.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...