Тест: Що розповість про вас поза, у якій ви спите?


Звички можуть багато розповісти про людину. Дії, які ви виконуєте автоматично, чудово розкривають сутність вашої особистості, передають Патріоти України.

Для проходження цього тесту вам слід згадати, як ви любите спати. Яке положення тіла ви приймаєте, коли спите? Згадайте, як вам комфортно лежати. Якщо ви не можете дати відповідь самостійно, запитайте у членів сім’ї, які зможуть вам допомогти визначитися.

1. На спині, витягнувши рівно руки й ноги.

На спині люблять спати врівноважені люди. Вони мають високу самооцінку та впевнені в завтрашньому дні. Їх емоційний стан стабільний, й вони не відчувають внутрішнього хвилювання. Це дозволяє їм максимально розслабитися.

2. На правому або лівому боці, притиснувши ноги до себе й згорнувшись калачиком.

Така поза свідчить про наявність у людини безлічі проблем. Вона невпевнена у собі, й не довіряє довколишньому світі. Така людина часто хвилюється й переживає без причини.

Швидше за все, вона пережила сильне емоційне потрясіння, або нещаслива у стосунках. Така людина схожа на дитину: вона не самостійна, ранима та часто не пристосована до дорослого життя.

3. На животі, піднявши руки верх.

На животі люблять спати впевнені в собі й цілеспрямовані люди. Це сильні особистості з добре розвиненими лідерськими якостями.

Така людина вміє брати на себе відповідальність, й може допомагати іншим. Вона звикла всього добиватися власною працею, й рідко розраховує на інших людей.

4. На будь-якому боці, підібгавши ноги й обнявши подушку.

Спати на боці, обіймаючи подушку або ковдру, звикли спати люди, які відчувають самотність. Навіть якщо у них є сім’я і друзі, вони відчувають себе не зрозумілими, й не реалізованими в житті. Вони потребують захисту та турботи, яку поки не можуть отримати.

Проаналізуйте пози сну своїх близьких. За допомогою цього тесту ви навчитеся краще розуміти вашого партнера.

Обирайте найкращі! Як споживачам розрізнити неякісні мандарини - лайфхаки

середа, 29 листопад 2023, 6:11

Українці можуть самостійно розрізнити зіпсовані чи переспілі мандарини. Наприклад, можна оглянути зовнішній вигляд мандаринів. Погані фрукти можуть мати плями, пошкодження, деформації та інші дефекти, передають Патріоти України. OBOZ.UA розповість у св...

Краще не займайтесь дурницями: Чому не можна піднімати "двірники" на автомобілі під час снігопаду

вівторок, 28 листопад 2023, 18:30

Під час сильних снігопадів проблема очищення лобового скла постає перед багатьма водіями, передають Патріоти України. Деякі автовласники думають, що можуть полегшити собі життя й піднімають повідці «двірників», надовго залишаючи машину на стоянці. Так...