Тест у картинці визначить вашого ідеального чоловіка

Хоч всі жінки зазвичай і перераховують доволі схожий список вимог до потенційного бойфренда, кожній важливіше щось своє. Щоправда, ваші мрії далеко не завжди можуть збігатися з тим, що вам справді необхідно, передають Патріоти України.

Деталі

Пропонуємо дізнаємося, який чоловік реально зможе зробити ваше життя значно кращим. Подивіться на зображення і оберіть смайлик, який вам найбільше сподобався.

  1. Романтичний. Схоже, ваше серце дуже сумує саме через відсутність ласки та ніжності. Зверніть увагу на романтичних хлопців, які зможуть перетворити ваше життя на казку.
  2. Загадковий і популярний. На щастя чи ні, але вам потрібні емоційні гойдалки, гірки та мало не банджі-джампінг. Тільки поруч із харизматичним та енергійним хлопцем ви справді почуватиметеся живими.
  3. Той, хто піде заради вас на край світу. Вам важливі не слова, а вчинки, тому звертайте увагу на тих, хто одразу щось робить, а не просто завалює компліментами.
  4. Відданий тільки вам. Для вас чудовим варіантом буде хтось, хто ексклюзивно щирий тільки з вами. Можливо, він багато працює і його головним другом по життю будете саме ви.
  5. Упевнений у собі і самодостатній. Вам важливо, щоб хлопець був успішним і до чогось прагнув, інакше ви просто не побачите у ньому гідного супутника життя. Тож звертайте увагу на його кар'єру та амбіції!
  6. Милий і турботливий. Хороша робота і почуття гумору, звичайно, важливі, але у вашому випадку потрібно, щоб він випромінював тепло. Своєю добротою він зможе підтримувати ваші стосунки і додавати вогню, коли це потрібно

Що додати в тісто, щоб воно було довше м’яким після випікання

понеділок, 27 травень 2024, 19:14

Відразу з духовки пиріжки та булочки виглядають такими апетитними. Вони чудові. Прикро, що на другий день випічка починає черствіти. Щоб цього не сталося, є кулінарна хитрість. Вона полягає в додаванні на етапі вимішування тіста одного інгредієнта. Чит...

Це така смакота! Швидкі мариновані помідори замість салатів - можна їсти вже через 30 хвилин

понеділок, 27 травень 2024, 18:30

Сезон соковитих та смачних помідорів розпочато. Найчастіше цей овоч додають в салати у свіжому вигляді. Але значно смачніше буде замаринувати продукт. Спробувати закуску ви зможете вже через 30 хвилин, довго чекати не довдеться. Ідея приготування швидк...