Тест у картинці визначить вашу фобію - перевірте себе

Жителі Стародавнього Єгипту боялися багатьох речей, включно з хворобами, смертю, темрявою і невідомістю. Чи є у ваших страхів щось спільне з давньоєгипетськими фобіями? Виберіть ієрогліф і все дізнаєтеся, передають Патріоти України.

Подивіться на зображення і оберіть ієрогліф. Результат читайте нижче.

  1. Страх перед невідомістю. Ви погано переносите серйозні потрясіння. Це може виражатися в небажанні розлучатися з минулим і стриманості перед обличчям змін, оскільки ви все життя готуєтеся до сценарію кінця світу, який може ніколи не статися.
  2. Страх перед хаосом. Ви прискіпливі до дрібниць, ви вважаєте, що зможете навести лад у Всесвіті, якщо все навколо працюватиме організовано. Немає потреби говорити про те, що анархія для вас неприйнятна.
  3. Боязнь невдачі. Ви прагнете бути першими і найкращими в усьому. Ви не прагнете загальної популярності, але найбільше вас лякає страх бути непочутими.
  4. Боязнь вийти із зони комфорту. Будучи емпатом, ви здатні сприймати почуття кожної людини. Однак невизначеність і відсутність людини, яка могла б любити так само, як ви, можуть відгородити вас від різноманітних вражень, які може запропонувати життя.

Перевірте себе! Психологічний тест за картинкою, який розповість про ваше майбутнє

понеділок, 20 травень 2024, 18:12

Психологічні тести - це вдала розвага, аби трохи відволіктися та розслабитися і в той самий час дізнатися про себе дещо новеньке. У новому завданні пропонуємо вам погадати на своє майбутнє у новому році. Деталі. На картинці зображено шість різдвяних ку...

Психологічний тест у картинці: Домашній улюбленець визначить вашу суперсилу

понеділок, 20 травень 2024, 17:12

Кожна тварина володіє дивовижними навичками, які часом непідвладні людському розумінню. Як тварини вчаться у нас, так і ми можемо переймати їхні звички або навіть суперсилу. Психологічний тест за картинкою визначить вашу унікальну здатність. Подивіться...