Тільки 1 людина з 5 може знайти помилку на цьому малюнку. А як щодо вас?

Головоломки люблять і діти, і дорослі. Вони були невід'ємною частиною дитинства кожного, тому ми навряд чи коли-небудь перестанемо любити і зовсім викинемо їх з нашої життя, передають Патріоти України.

Це може включати в себе що завгодно, від невеликих ілюзій до кумедних загадок або навіть складних математичних задач. Сьогоднішня молодь воліє сидіти, дивлячись у свої смартфони, але навіть їм часто важко встояти перед цікавими загадками!

Втім, кому не хочеться випробувати себе? На даний моомент тільки 1 з 5, тобто, лише 20% всіх людей на планеті можуть впорається з цією головоломкою.

Що ж на цій картинці?

На малюнку зображений звичайний будинок у сільській місцевості. На задньому плані можна побачити пагорби і луки, а в будинку ви побачите ворота, кам'яну стіну і кілька дерев. Але щось тут не так, і ваша задача - з'ясувати, що саме!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Не виходить знайти? Витратьте ще хвилинку.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Якщо вам потрібна підказка, то рекомендуємо звернути увагу на димар і на одне з найбільш високих дерев.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Якщо це не допомогло, погляньте на рішення!


Правильна відповідь полягає в тому, що вітер, здається, дме у двох різних напрямках. Дим з димаря спрямований вправо, в той час як гілки самого високого дерева схиляються вліво. Це неможливо!

Перевірте себе! Перша тварина, яку ви побачите на фотографії, багато розповість про вашу особистість

неділя, 5 лютий 2023, 10:12

Наш розум здатний змусити нас бачити ті чи інші речі, ґрунтуючись на тому, що ми за особистість. Зверніть увагу на зображення і виберіть тварину, яку першою побачили, передають Патріоти України. Що це означає:. Якщо коала — перша тварина, яку ви побачи...

Це така смакота! Кекс на кефірі нашвидкуруч - рецепт смачної домашньої випічки до чаю

неділя, 5 лютий 2023, 9:28

Вранці мало кому хочеться довго поратися із випічкою. Спробуйте використати швидкий рецепт кексу на кефірі, який готується нашвидкуруч. Він відмінно поєднується з чаєм чи кавою, передають Патріоти України. Кекс на кефірі готується із найдоступніших інг...