Тільки 2% людей це під силу! Перевірте, наскільки ви уважні - знайдіть чотирьох жінок на зображенні

Український художник Олег Шупляк створив картину, на якій зображені чотири жінки. Але не всіх можна легко виявити. Схоже, тільки у 2% людей вийде це зробити, передають Патріоти України.

На перший погляд, на знімку зображена жінка з розкішним густим волоссям і в красивій сукні, яка посміхається, розмовляючи по телефону.

Більшість людей, швидше за все, побачать цю жінку першою, але насправді на фотографії є ще три дами. Олег стверджує, що намалював "символічну композицію", щоб поліпшити популярну тему "оптичних ілюзій".

.

.

.

.

.

Насправді, ми можемо відкрити вам таємницю. Другу жінку можна побачити, якщо подивитися на руку жінки біля її щоки.

.

.

.

.

.

Щоб побачити третю жінку, потрібно подивитися на тіло другої.

.

.

.

.

.

А четверту знайдете так: на животі першої є губи — тобто все зображення — це і є сама жінка.

Соковита та ароматна тушкована свинина з квашеними огірками - ідеально до печеної картоплі

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:09

М'ясні страви займають досить значне місце в українській кухні. Кожна господиня знає безліч секретів, як приготувати м'ясо так, щоб воно було м'яке, ароматне та соковите, передають Патріоти України. На Галичині часто тушкують свинину з овочами. Це тако...

Жіночий психологічний тест: Виберіть елегантний предмет - і дізнайтеся свої привабливі якості

понеділок, 2 жовтень 2023, 19:10

Зазвичай вважається, що вміння подобатися людям - дар рідкісний, корисний, щасливий. У кожного з нас є привабливі якості, для успішного і гармонійного життя корисно розвивати те, що викликає симпатію суспільства, близького оточення, передають Патріоти ...