Точно припаде до смаку! Картопля вийде неймовірною без краплі олії - ось як вона готується

Ми всі любимо поласувати хрусткою смаженою картоплею. Однак що робити, якщо вдома не виявилося рослинної олії або з якихось причин ви не хочете її вживати? Посмажити картоплю без олії, передають Патріоти України.

Така страва до свого смаку практично нічим не відрізняється від звичного — картопля виходить дуже ароматною і ніжною, та й готується вона дуже швидко. Хитрістю ділиться "ТСН".

Як посмажити картоплю без олії

Картоплю вибираємо приблизно однакового розміру. Так вона рівномірно просмажиться з усіх боків і виглядатиме апетитно. Ретельно миємо картоплю, чистимо її та нарізаємо невеликими шматочками.

На середній вогонь ставимо сковороду та розігріваємо її. До речі, для такого виготовлення картоплі підійде навіть сковорода без антипригарного покриття.

На сковороду відправляємо картоплю, додаємо близько 50-70 мл води, закриваємо кришкою та залишаємо на 10 хвилин. Завдяки парі овоч стане м’яким, швидко приготується навіть без олії, але при цьому не прилипне до посуду.

Через зазначений час за бажанням додаємо свіжу зелень, зелену цибулю, улюблені спеції – вони підкреслять смак улюбленої страви. Знімаємо кришку і продовжуємо смажити картоплю ще 7-10 хвилин до появи смачної золотистої скоринки.

Психологічний тест за картинкою вкаже на ваш найбільший страх

середа, 24 квітень 2024, 17:12

Двері символізують пошук виходу з проблемних ситуацій, але також означають і вхід у нове життя. Вони пов'язують людей зі світом і водночас відіграють роль нашого захисника. Цей психологічний тест за картинкою покаже, чого ви боїтеся найбільше, який стр...

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, що приносить вам справжнє щастя

середа, 24 квітень 2024, 16:15

Цінності - це ті принципи, ті найважливіші ідеали, які дають сенс нашому життю і допомагають нам вистояти у важкі часи, передають Патріоти України. Психологічний тест допоможе вам зрозуміти, що ви цінуєте в житті, і що приносить вам відчуття щастя і з...