ТОП-2 інгредієнти, які допоможуть ефективно позбутися неприємного запаху з духовки

Духовка має здатність накопичувати запахи, особливо ситуація сумна, коли часто запікають фаршировану рибу, медовий пиріг та рульку з часником. Але є перевірений спосіб, що швидко та ефективно позбутися такого запаху, передають Патріоти України.

Подробиці

Спосіб досить простий: потрібно лише взяти соду та мелену корицю. Змішати в одну столову ложку соди та одну чайну ложку меленої кориці. Потім відправити деко з сумішшю в духовку, увімкнути її на 180 градусів та залишити на 10-15 хвилин.

Кориця має сильний аромат, а також антисептичні властивості. Її запах досить швидко “переб’є” неприємні аромати, але саме не просто замаскує, а знищить. Після цього можна буде вже за годину готувати та запікати нові страви, не турбуючись, що запах часнику буде в солодкому безе.

Тест-картинка на унікальність особистості. Виберіть малюнок, який вам найбільше подобається!

субота, 28 січень 2023, 12:10

Швидкий тест по картинці допоможе дізнатися про себе багато нової та корисної інформації. Якщо ви готові дізнатися про свою особистість правду, нехай навіть і гірку, то пропонуємо вам пройти цей тест, розроблений голландськими психологами, передають Па...

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...