ТОП-2 способи, щоб макарони та рис не злипалися

Через те, що у рисовій крупі та макаронних виробах є велика кількість крохмалю, під час приготування може бути типова проблема - злипається страва. Кулінари радять скористатися двома перевіреними способами, щоб і рис, і макарони не перетворилися на глевку масу, передають Патріоти України.

Подробиці

  1. Цей спосіб відомий багатьом господиням. Він, дійсно, працює, особливо, якщо подавати гарячою страву. Потрібно під час варіння у воду додати 1 ч.л. олії (без аромату — оливкову або соняшникову). Гарнір буде ідеально виглядати і смакувати.
  2. Другий спосіб — вода з лимонним соком. Зварений рис чи макарони потрібно промити холодною водою з соком свіжого лимона. Легка кислинка додасть стравам витончені нотки, зокрема якщо до гарніру будуть рибні або сирні страви.

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...