ТОП-3 правила, які зроблять смажену картоплю смачнішою

Для того, щоб смажена картопля вийшла смачною та якісною, без застосування перевіреної технології не обійтися. Будь-яка господиня знає про те, що при приготуванні цієї базової страви дуже багато нюансів. Про які правила треба пам’ятати, передають Патріоти України.

Подрібнюйте картоплю однаково

Намагайтеся вибирати однакову форму для всіх шматочків картоплі, щоб страва рівномірно просмажилася. Якщо знехтувати цим правилом, то частина картоплі буде готова, а частина так і залишиться сирою. Найкраще вибирати шматки середнього розміру, інакше картопля не встигне нормально просмажитися.

Вода

Для того, щоб картопля не прилипала до сковорідки в процесі смаження, її варто відправити в миску з холодною водою на 15 хвилин. Це позбавляє продукт від надлишку крохмалю. Потім потрібно підсушити коренеплід, щоб можна було відправляти на плиту.

Процес смаження

Сковорода має бути попередньо прогріта перед смаженням. Важливо вибрати хорошу олію. Підходить виключно рафінований варіант, тому що така олія не виділяє токсичних речовин у процесі термічної обробки. Можна додати шматочок вершкового масла для смаку.

Господиням на замітку! Які помідори краще обрати для консервації - три основні критерії

субота, 22 червень 2024, 21:28

Консервація продуктів на зиму - це одне з основних занять господинь влітку. Для того, щоб продукти зберігались цілу зиму та не нанесли шкоду організму, слід уважно підходити до їх вибору, передають Патріоти України. Як правильно обирати помідори для ко...

Коли солити пельмені? Є помилка, якої припускається багато господинь

субота, 22 червень 2024, 17:15

Пельмені, здавалося б, така банальна страва, але щоб напівфабрикати добре зварилися і вийшли смачними, потрібно знати секрети приготування, передають Патріоти України. По-перше, для приготування пельменів необхідно вибрати потрібну каструлю. Посуд має ...