ТОП-3 способи, які допоможуть позбутися неприємного запаху в мікрохвильовій печі

Неприємний запах у мікрохвильовій печі - це одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються господині, передають Патріоти України.

З неприємними запахами краще боротися одразу, тому що небажаний аромат завадить отримати задоволення від приготування страв.

Спосіб № 1. Дотримання правил експлуатації

Якщо в процесі приготування їжі з’явився неприємний запах, це цілком природно. У цьому випадку усунути неприємний запах допоможе використання мікрохвильової печі у правильному режимі. Також потрібно накривати страви з їжею спеціальною кришкою, яка запобігатиме поширенню запахів.

Уникнути неприємних запахів допоможе регулярне провітрювання мікрохвильової печі після використання. В ідеалі потрібно протирати поверхню вологою ганчіркою після розігрівання їжі. Після цього дверцята залишають відкритими на 10-15 хвилин.

Спосіб №2. Використання побутової хімії

До основної причини появи неприємного запаху відносять засохлі залишки їжі, які накопичуються на внутрішніх стінках мікрохвильової печі. Перед тим, як боротися з неприємним ароматом, потрібно добре помити поверхню. Щоб не пошкодити поверхню, краще відмовитись від використання абразивних засобів. Зазвичай домогосподарки використовують миючі засоби у вигляді крему або спрею.

Ці засоби ефективно видаляють залишки їжі та засохлі краплі. Деякі засоби призначені для дезінфекції поверхні та усунення неприємних запахів. До найпопулярніших засобів, які використовують домогосподарки, відносять: Cif, Rrosh, Savo та ін. Це найефективніші хімічні засоби, які встигли довести свою ефективність.

Спосіб №3 Дезодоруючі розчини

Якщо не плануєте використовувати хімію, можна спробувати приготувати розчин самостійно. Для приготування ефективних розчинів потрібно скористатися оцтом чи лимонним соком. Їх розчиняють у невеликій кількості води. Процес чищення виглядає так.

  • Оцет потрібно розчинити у холодній воді у співвідношенні 1:1.
  • У рідині потрібно змочити м’яку ганчірку та протерти поверхню.
  • Зачекайте кілька хвилин, а потім повторіть процедуру.

Якщо плануєте скористатися лимоном, його попередньо потрібно нарізати невеликими часточками. Потім його заливають водою і ставлять у мікрохвильову піч. Після цього мікрохвильову піч потрібно включити на повну потужність. Коли розчин охолоне, потрібно змочити ганчірку та протерти поверхню. Усунути неприємний запах можна також за допомогою запашних трав.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...