ТОП-3 улюблених засоби для дому, які можуть бути шкідливими: Чим не варто користуватися

А ви знали, що у вас вдома є три підступних побутових "злочинця", які дуже шкодять здоров'ю? Це звичайнісінькі засоби побуту, які ми використовуємо щодня і не замислюємося про їх шкоду, передають Патріоти України.

Що в домі може сильно нашкодити нашому здоров'ю, розповідає допис лікаря Марини Шакотько в Instagram.

Аромапалички

Аромапалички - це про взаємодію зі Всесвітом, очищення простору, про високі енергії, але в диму аромапалички містяться тверді частинки, що можуть бути канцерогеном.

"Я їх також полюбляю, але не використовую в закритих приміщеннях, не ставлю біля голови та провітрюю кімнату після їх використання". Хтось взагалі знає, із чого їх роблять?" - каже Марина Шакотько.

Освіжувачі повітря

"Чи дійсно нам потрібна альпійська свіжість і морський бриз в наших оселях? Освіжувач повітря у вигляді аерозолю не найкращий варіант. Під час розпилення ароматичні речовини потрапляють в повітря у вигляді дрібних дисперсних частинок, які здатні глибоко проникати в дихальні шляхи, особливо, коли ми знаходимося у закритих маленьких ваннах та туалетних кімнатах", - пояснює лікар.

Вона додала, що по своєму складу, це токсини та канцерогени. Замість аерозолів можна використовувати аромадифузори - їх пари не проникають глибоко у дихальні шляхи та не чинять такого негативного впливу.

Пліснява

Погана вентиляція, висока вологість і привіт ворог номер 3 - пліснява. Пліснява і цвіль - це побутові назви. Насправді це колонія грибів і дихати спорами грибів дуже небезпечно.

"Захворювання дихальних шляхів, алергічні реакції, хвороби шкіри, надалі - нервової системи та сечовивідних шляхів - це все може бути наслідками вдихання спор. Побачили плісняву - звільніться від неї", - радить фахівець.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...