
Усередині жовтня в Україні розпочинається опалювальний сезон, який спричиняє зростання витрат на "комуналку". Багато українців шукають варіанти, як заощадити на електроенергії. Допоможе зберегти гроші один простий лайфхак - вимкнення п’яти побутових приладів на ніч, передають Патріоти України.
Деяка техніка в будинку, навіть коли не використовується в нічний час, може споживати електрику. У зв’язку з цим варто відключати ті чи інші побутові прилади від мережі перед тим, як лягти спати. Вже через місяць ви побачите у платіжках, що рахунки зменшились. У довгостроковій перспективі таке правило суттєво заощадить ваші кошти.
До списку побутових приладів, які найбільше витрачають електроенергію, у тому числі вночі, включено:
Якщо у транспорті чи посеред вулиці хтось наступить вам на ногу, є великий ризик того, що ваше світле взуття забруднять. Це дуже засмучує і навіть дратує, особливо якщо взуття зі світлої замші, яку вкрай важко випрати. Розповідаємо, як вивести плями зі...
Червневі опади разом із підвищенням температури щороку створюють ідеальні умови для різкого збільшення кількості слимаків, які потім атакують наші городи. Особливо сильно від цих створінь страждають грядки з капустою – шкідники здатні повністю знищити ...