ТОП-5 побутових приладів, які потрібно вимикати на ніч - це заощадить електроенергію

Усередині жовтня в Україні розпочинається опалювальний сезон, який спричиняє зростання витрат на "комуналку". Багато українців шукають варіанти, як заощадити на електроенергії. Допоможе зберегти гроші один простий лайфхак - вимкнення п’яти побутових приладів на ніч, передають Патріоти України.

Деяка техніка в будинку, навіть коли не використовується в нічний час, може споживати електрику. У зв’язку з цим варто відключати ті чи інші побутові прилади від мережі перед тим, як лягти спати. Вже через місяць ви побачите у платіжках, що рахунки зменшились. У довгостроковій перспективі таке правило суттєво заощадить ваші кошти.

До списку побутових приладів, які найбільше витрачають електроенергію, у тому числі вночі, включено:

  1. Бойлер. Навіть вдень рекомендується вимикати нагрітий бойлер із мережі, щоб він споживав менше енергії, що вже говорити про нічний період. Поки ви насолоджуватиметеся снами, бойлер не перестане підігрівати воду, "накручуючи нулі".
  2. Комп’ютер. Якщо ви натиснули "Завершення роботи" на ПК, це ще не означає, що прилад перестане підживлюватися електроенергією від мережі. Тому не варто забувати висовувати вилку з розетки перед тим, як піти до ліжка.
  3. ТБ. Часта звичка засипати під телевізор може не лише шкодити гігієні сну, а й тягнути гроші з вашої кишені. Якщо хочете заощадити світло, то не залишайте працювати цей прилад на всю ніч.
  4. Wi-Fi-роутер. Менша техніка, але вона теж споживає електроенергію. Під час сну ви точно обійдетесь без інтернету, тому не забудьте відключити роутер від мережі.
  5. Зарядка для смартфона. Вже неодноразово говорилося про те, що перезаряджання шкодить вашому смартфону. Більше того, звичка залишати телефон у розетці на всю ніч ще й недоцільно витрачає енергію.

Психологічний тест для жінок: Перше побачине на картині-ілюзії розкаже головну таємницю про вас

субота, 3 грудень 2022, 7:10

Хочете розгадати таємниці свого характеру? Пропонуємо пройти експрес-тест по картині відомого майстра ілюзій Роба Гонсалвеса. Перед вами картина з прихованими елементами "Мрії про весну", передають Патріоти України. Що ви помітили першим: дівчину на ди...

Як без зайвих зусиль відчистити сковороду від накипу - найпростіші способи

субота, 3 грудень 2022, 6:52

На жаль, не існує єдиного універсального засобу, який дасть змогу очистити сковорідку від накипу. Адже такі кухонні поверхні мають різні покриття. У такому випадку способи й методи будуть різними. І якщо, наприклад, один засіб допоможе ідеально відмити...