ТОП-5 порад тим, у кого пельмені завжди розвалюються у киплячій воді

Пельмені - улюблена багатьма страва, яка рятує коли потрібно швидко приготувати обід чи вечерю. Коли в холодильнику майже пусто, у морозилці завжди знайдеться прихована пачка напівфабрикату, передають Патріоти України.

Подробиці

Багато хто дивується, що пельмені не вдається зварити так, щоб вони зберегли форму, а не розірвалися в киплячій воді. Запам’ятайте наступні поради, і ви більше не зіткнетеся з цим непорозумінням.

Порада №1 – варіть пельмені на середньому вогні, а не на великому. Досвідчені кулінари додають у киплячу воду склянку холодної води, а потім кидають пельмені в каструлю. Це потрібно для того, щоб пельмені не розірвалися через температуру.

Порада №2 – не варіть пельмені надто довго. Якщо на пачці вказано час варіння 7 хвилин, значить так воно й має бути. Занадто довге варіння сприяє розвалюванню тіста.

Порада №3 – не беріть найдешевші пельмені. Як правило, вони завжди розлазяться, та й на смак відповідають ціні.

Порада №4 – до киплячої води додайте ложку оцту та солі – завдяки цьому лайфхаку тісто стане пружним.

Порада №5 – ніколи не змішуйте різні види пельменів. Час приготування у них різниться, і з великою ймовірністю вийде неапетитна каша з тіста.

Більше білка, ніж у рибі! Названо найкорисніше м'ясо

п’ятниця, 12 липень 2024, 22:48

Які види м’яса можна вживати всім, а від якого краще відмовитися: поради лікарів, передають Патріоти України. М’ясо для українців є невід’ємним складником щоденного раціону. Немає такої людини, якій би не подобалося запечене, варене, смажене чи тушкова...

Вирішити проблему можна! Що робити, якщо варення вийшло надто солодким

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:56

Звичайно, варення і повинно бути солодким. Але часом буває, що в десерті надто багато цукру, передають Патріоти України. В такому разі варення їсти практично неможливо, а тому слід завжди ретельно слідкувати за кількістю цукру, який ви додаєте. Однак, ...