ТОП-5 порад тим, у кого пельмені завжди розвалюються у киплячій воді

Пельмені - улюблена багатьма страва, яка рятує коли потрібно швидко приготувати обід чи вечерю. Коли в холодильнику майже пусто, у морозилці завжди знайдеться прихована пачка напівфабрикату, передають Патріоти України.

Подробиці

Багато хто дивується, що пельмені не вдається зварити так, щоб вони зберегли форму, а не розірвалися в киплячій воді. Запам’ятайте наступні поради, і ви більше не зіткнетеся з цим непорозумінням.

Порада №1 – варіть пельмені на середньому вогні, а не на великому. Досвідчені кулінари додають у киплячу воду склянку холодної води, а потім кидають пельмені в каструлю. Це потрібно для того, щоб пельмені не розірвалися через температуру.

Порада №2 – не варіть пельмені надто довго. Якщо на пачці вказано час варіння 7 хвилин, значить так воно й має бути. Занадто довге варіння сприяє розвалюванню тіста.

Порада №3 – не беріть найдешевші пельмені. Як правило, вони завжди розлазяться, та й на смак відповідають ціні.

Порада №4 – до киплячої води додайте ложку оцту та солі – завдяки цьому лайфхаку тісто стане пружним.

Порада №5 – ніколи не змішуйте різні види пельменів. Час приготування у них різниться, і з великою ймовірністю вийде неапетитна каша з тіста.

Навіщо досвідчені господині додають крохмаль у котлетний фарш

понеділок, 22 липень 2024, 14:09

Напевно, багато хто і не чув про те, що в котлетний фарш потрібно додавати крохмаль, передають Патріоти України. Здавалося б, цей інгредієнт там абсолютно зайвий. Але це не так. Багато господинь вже давно використовують його для приготування м’ясних б...

А ви це знали? Смажена на сковороді чи у фритюрі - ось яка їжі корисніша для здоров'я

понеділок, 22 липень 2024, 13:56

Смажена їжа є улюбленим елементом багатьох кухонь, але методи досягнення бажаного золотистого вигляду можуть бути різними. Два поширених способи смаження - на сковороді та у фритюрі і варто знати, який корисніший, передають Патріоти України. Смаження н...