ТОП-5 продуктів, які не варто зберігати в морозильній камері


При покупці холодильника всі звертають увагу не лише на його зовнішній вигляд та клас споживання електроенергії, а й на розмір морозильної камери. Містка морозильна камера дає можливість запастись продуктами, а також заморожувати ягоди на зиму.

Які продукти потрапляють до “забороненого” списку:

  1. Влітку мало хто відмовиться від холодного напою, але в морозилку їх краще не відправляти. Справа в тому, що пляшка з газованим напоєм може розірватись у ваших руках.
  2. Якщо ви купуєте м’ясо або курку, заздалегідь обробіть продукт на порційні шматки. Якщо цього не зробити, то вдруге такі вироби в морозильну камеру не відправиш через здоров’я.
  3. Багато хто любить заготовляти кріп і петрушку про запас. Проте варто пам’ятати, що для зелені є свої правила зберігання. Якщо ж просто відправити пряні трави в морозильну камеру, вони вас “не дочекаються”.
  4. Молочним виробам також не місце у морозильнику. Як правило, всі вони втрачають свою консистенцію або дають неприємний осад. Тому для них краще вибрати поличку у самому холодильнику.
  5. Також не варто експериментувати з фруктами та овочами. Вони, звичайно, не зіпсуються, але цей процес значно погіршить їх смакові якості.

От у чому секрет! Скільки борошна потрібно для підливи, щоб вона вийшла смачною

середа, 12 червень 2024, 18:14

Навіть найапетитнішу страву можна доповнити підливою. У цьому випадку вона вийде ароматнішою і смачнішою. Найчастіше таке доповнення підійде м’ясним та овочевим стравам. А найпростіший рецепт – підлива з води та борошна, оскільки тут може бути будь-яке...

Забудете про дві хвороби! Названо найкращий фрукт для літніх людей

середа, 12 червень 2024, 17:25

Лише двох фруктів на день буде достатньо, щоб нівелювати ризики появи хвороб, які найчастіше зустрічаються у людей похилого віку, передають Патріоти України. Напевно, яблука – це найпопулярніші та найкорисніші фрукти у світі. В яблуках містяться залізо...