ТОП-6 дивовижних властивостей імбиру, про які ви могли не знати

Імбир - популярний інгредієнт на багатьох кухнях також відомий своїм застосуванням у народній медицині, пише studyfinds.org, передають Патріоти України. Але чи мають висновки про користь імбиру для здоров'я реальну основу?

Імбир - цілющі властивості

Хоча корисні властивості імбиру все ще вивчаються, вчені вже виділяють наступні:

Пригнічує нудоту. Імбир має давню репутацію засобу, який пригнічує нудоту, особливо під час вагітності. Дослідження показують, що імбир може значно полегшити токсикоз. Безпечний для майбутніх мам, імбир пропонує природну альтернативу для боротьби з цим неприємним симптомом.

Полегшує запалення. Хронічне запалення є попередником численних проблем зі здоров'ям, включаючи деякі види раку та діабет. Імбир містить такі сполуки, як 6-гінгерол, відомий своїми протизапальними та антиоксидантними властивостями.

Полегшує біль у м'язах. Протизапальні властивості імбиру можуть полегшити біль у м'язах та суглобах. Дослідження показують, що екстракт імбиру може зменшити біль у колінах та покращити симптоми артриту з мінімальними побічними ефектами.

Сприяє втраті ваги. Роль імбиру в контролі ваги все ще досліджується. Але деякі висновки вчених говорять про те, що імбир може допомогти знизити масу тіла і поліпшити такі фактори, як резистентність до інсуліну. Це також може сприяти відчуттю ситості.

Полегшує мігрень. Ранні дослідження показують багатообіцяючі результати: імбир потенційно підвищує ефективність стандартних ліків від мігрені.

Покращує травлення. Вважається, що імбир, який історично використовується для поліпшення травлення, прискорює спорожнення шлунка. Це може принести користь людям з проблемами травлення.

Як відомо, імбир можна вживати у різних формах: як прянощі, добавки, для приготування чаїв і настоянок. Хоча у цілому це безпечно, надмірне споживання може призвести до легких побічних ефектів, таких як печія.

ТОП-6 підступних причин, чому шкіра може передчасно постаріти

четвер, 29 лютий 2024, 17:15

Можна витрачати багато грошей на коштовні зволожувачі для обличчя та дорогу косметику, неухильно дотримуватися усіх вимог до догляду за шкірою, та іноді навіть невинні щоденні звички зведуть нанівець усі наші старання. Звичайно, одні звички не так легк...

Перша відмінність, яку ви помітите, розповість про ваш характер. Простий психологічний тест

четвер, 29 лютий 2024, 16:14

Між двома дуже схожими картинками, представленими нижче, насправді є кілька відмінностей. Яку з них ви помітили першою? Не думайте довго, саме перша відмінність розповість про ваш характер, передають Патріоти України. Отже, яка відмінність ваша? Ви ува...