ТОП-6 типів токсичних друзів, які шкодять вашому емоційному здоров’ю

Хороші друзі - це чудово, а от токсичні друзі можуть перетворити ваше життя на справжнє пекло. Вони будуть тягнути вас на дно, підривати віру в себе та висмоктувати всю радість із життя, передають Патріоти України.

Як зрозуміти, що час припинити спілкування з людиною? Ось шість типів токсичних друзів, які шкодять вашому емоційному здоров’ю.

1. Нечесний друг

Чимало дружніх стосунків було зруйновано через те, що хтось відбив чиюсь дівчину чи хлопця. Якщо ви не хочете, щоб така доля спіткала і вас, уникайте підлабузників і любителів солодких промов. Коли вам зустрічається людина, яка кожну репліку починає з лестощів і намагається переконати вас у тому, що ви для неї цілий світ, тікайте від неї куди подалі. Краще спілкуйтеся з тими, хто значно адекватніше оцінює інших людей та їх значущість для себе.

2. Безрозсудний друг

Це людина, яка постійно шукає на свою голову неприємності та, як не дивно, успішно їх знаходить. Вона може втягнути вас у якусь небезпечну авантюру або затіяти її самостійно, зрештою змушуючи вас знову і знову її рятувати.

3. Енергетичний вампір

Так можна назвати друга, який постійно бере ваші речі, позичає у вас гроші або дуже залежить від вас, регулярно вимагаючи вашої уваги навіть у тих ситуаціях, в яких він міг би розібратися і сам. Очевидно, що сенсу в такій дружбі немає: ви просто віддаватимете без кінця, нічого не отримуючи натомість. Давайте таким людям зрозуміти, що односторонні стосунки — це не для вас, і женіть їх геть зі свого життя.

4. Любитель драм

Його життя — нескінченна мильна опера, де постійно все погано. Він постійно йде до вас за порадою, і ви вже почуваєтеся повною мірою і терапевтом, і жилеткою, але він вперто не робить нічого з того, що ви йому кажете. Він упивається головною роллю на сцені вашого театру. Адже він завжди буде на першому місці, а ваші проблеми — нісенітниця порівняно з його глобальними катастрофами.

5. Конкурент

Будь-які види змагань у принципі абсолютно природні для людських відносин, але все ж таки в розумних межах. Якщо ваш друг не може жити без того, щоб вийти переможцем із кожної ситуації, то вам, мабуть, не по дорозі. Спочатку це може здатися цікавим, але коли його прагнення до конкуренції загостриться і він випустить пазурі, ви дуже пошкодуєте, що колись з ним зв’язалися.

6. Ледачий друг

У нього є всі сучасні засоби зв’язку, але він наполегливо продовжує ігнорувати ваші дзвінки та повідомлення доти, доки йому це не потрібно. Ти мені дзвонив 10 разів? Дивно, жодного пропущеного! Немає жодного сенсу підтримувати дружбу з людиною, якій ви не потрібні. Визнайте це та відпустіть його з легким серцем.

Перевірте себе! Побачене першим на цій картинці багато говорить про ваше ставлення до інших

субота, 2 березень 2024, 17:13

Завдяки зручному психологічному трюку, психологи стверджують, що всього за кілька секунд можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. Однак слід зауважити, що осяяння приходить не від того, що ви задаєте собі глибокі питан...

Ні, це не здоров'я! Цитата Уїнстона Черчілля про те, що важливіше за гроші

субота, 2 березень 2024, 12:12

Багато хто вважає, що найважливіше у житті - гроші. Інші кажуть, що найважливіше - здоров'я. Хочеться погодитися з кожним. Адже без грошей жити справді складно, передають Патріоти України. А без здоров'я жодних грошей не потрібно. І здається, що немає ...