ТОП-7 продуктів, які розріджують кров - смачна профілактика тромбів

Власники густої крові мають підвищений ризик розвитку серцево-судинних захворювань і тромбів. Особливо часто від цього страждають люди старше 45 років, передають Патріоти України.

Таким людям рекомендується додавати в раціон особливі продукти, які знижують густоту крові. Важливо уточнити, що ці продукти не замінюють лікування, а лише доповнюють його.

Вода

Вода життєво необхідна організму, в тому числі і для нормальної густоти крові. Здорова норма - 1,5-3 л за день. При недостатньому вживанні води кров згущується підвищується ризик появи тромбів. Тому простий спосіб розбавити кров - випити воду в чистому вигляді або хоча б в чаї.

Рослинні олії

Оливкова, лляна, виноградна та інші олії містять корисні для крові антиоксиданти, фенол, вітамін Е і омега-3 кислоти. Дослідження показують, що вживання рослинних олій знижує рівень речовин, які призводять до утворення тромбів. Олія корисна для крові тільки до термічної обробки, тому її краще додавати в готові салати або просто вмочати в олію хліб.

Ромашка

Ромашковий чай - дуже корисний продукт для всіх власників густої крові. Ромашка є природним антикоагулнтом і пригнічує активність тромбоцитів.

Морська капуста

Користь морської капусти добре відома, і її розріджуючі властивості - одна з багатьох причин додати цей продукт в раціон. У морській капусті та інших морепродуктах багато йоду, який підвищує тонус судин і знижує в'язкість крові.

Риба

Корисні жирні омега-3 кислоти ефективно розріджують кров. Для профілактики тромбозу варто їсти рибу жирних сортів і риб'ячий жир. Останній сприяє розсмоктуванню вже наявних тромбів. Лікарі радять їсти рибу не рідше 3 разів на тиждень.

Червоне вино

Шкірка червоного винограду багата поліфенолами - потужними антиоксидантами, які перешкоджають утворенню тромбів. Однак червоний виноград важко знайти в магазинах не в сезон. Його замінює вино з червоного винограду. Пам'ятайте, що алкогольні напої можна пити в дуже помірній кількості.

Часник

Ще один антикоагулянт, який варто включити в раціон всім власникам густої крові. Для більшої користі часник краще їсти в сирому вигляді, наприклад, розчавити його ножем і додати в овочевий салат або картоплю.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...