ТОП-7 прихованих послань долі, на які варто звернути увагу кожному

Доля любить кожного з нас по-своєму і посилає знаки. Ось тільки ми не завжди їх помічаємо і вміємо правильно розшифрувати. А даремно! Щоб навчитися розгадувати знаки долі і тим самим поліпшити якість життя, ми зібрали для вас розшифровку деяких найцікавіших прихованих послань, передають Патріоти України.

Думки, що не дають спокою

На рівному місці приходять нав’язливі думки про людину, з якою давно вже немає контакту – не варто їх ігнорувати. Доведено, що якщо хтось нас дуже потребує, або дуже сумує, то сила його думки може діяти на енергетичному рівні, що проявляється в нав’язливих думках. Тобто ця думка пройшла довгий шлях, щоб дійти до вас. Головне не плутати такі думки з асоціаціями, які викликають речі або ситуації, що побічно нагадують про людину.

«За що мені це?!»

Якщо в житті стався нещасний випадок (аварія, травма, втрата чогось цінного, шахрайство, прикрий збіг), то з’являється відчуття внутрішньої несправедливості: «За що? Я ж нічого поганого не робив!»

Насправді негативні події можуть приходити в життя не як наслідок поведінки в минулому, а як попередження. Доля до цього багато разів намагалася щось сказати і давала знаки, але через неувагу до них, їй довелося застосувати крайні заходи. Тут інтуїція сама підказує, на що потрібно було звернути увагу, варто до цього прислухатися.

У Всесвіту є своя пошта

Так, світ вміє слати записки – вони є відповідями на питання, що турбують вас. Відбувається це тоді, коли немає можливості отримати пряму, вербальну відповідь. Ознаки: питання нас дуже хвилює, проходить час, воно не забувається, отримати відповідь досі вкрай важливо і це не дає спокою.

Якщо все сходиться, то за справу береться вже сам Всесвіт. Посилаючи відповідь, він зашифровує підказку в голосовому вигляді, візуально або пише текст. Це може бути книга, яка випадково відкрилася на тій чи іншій фразі, текст пісні по радіо або голос, який звучить у вашій голові. Не рахуються: реклама, новини, власні домисли, бажання.

Дрібні, але постійні невдачі

Подібні неприємності відбуваються тоді, коли ми піднімаємося на новий духовний рівень. Звучить досить абстрактно, але тут мається на увазі ситуація, коли людина займається духовними практиками (медитує, практикує усвідомлені сновидіння, вихід в інформаційне поле, або просто розвиває інтуїцію), то доводиться за це платити в матеріальному світі.

Тому губляться гроші, ламається машина, псується сантехніка. Часто саме найулюбленіша річ накопичує нашу негативну енергетику, тому не варто дивуватися, якщо ми її десь забули і втратили – вона повинна була забрати накопичений негатив. Несправності з технікою — явна ознака тих самих процесів.

Раптова знахідка

Тепер поговоримо про зворотнє. Напевно, кожен знає, яка це радість, коли раптом знаходиться давно втрачена річ. Таке повернення говорить про відновлення конкретної закономірності в житті, що коло замкнулося і було зроблено те, за що ця річ повернулася. А ще має значення і сама знахідка. Наприклад, документи уособлюють відновлення порядку, стара фотографія з відпочинку часто обіцяє нові відчуття. Тут головне асоціація і почуття, яке викликає фото-швидше за все ці емоції готові повториться в новій ситуації.

Сон, що повторюється

Є два види подібних снів: наші страхи, думки, обдумування невирішеної проблеми; сни з конкретним сюжетом або словами, що не випливають з нашої повсякденності. На друге варто звернути увагу. Такі сни є знаком. Саме в снах найчастіше приходить розгадка давно хвилюючого питання, також вони є попередженнями, підказками, стрілками, що вказують правильний шлях. Як правило, послання снів-це шифри, тож трактувати їх в прямому сенсі-погана ідея. Кращий ключ до розшифровки – метафора.

Запізнення, стукіт у «зачинені двері»

Якщо пунктуальна людина кілька разів поспіль абсолютно випадково спізнюється в одне і те ж місце з різних причин, – доля намагається сказати, що це місце не поведе по вірній дорозі і потрібні зміни, нова точка відліку часу.

Такий самий принцип діє і з ситуаціями, коли нічого не виходить. Наприклад, якщо на шляху до конкретної задачі постійно заважають перешкоди, то потрібно відпустити ситуацію і перестати на ній зациклюватися. Це стукіт у «зачинені двері». Може, варто озирнутися, часто відкриті двері знаходяться прямо навпроти закритих, і ми стоїмо до них спиною, тому й не бачимо.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...