Треба лише кілька хвилин! Цей тест у картинці, який визначить ваш точний психологічний портрет

Кожна людина має свій індивідуальний і багатогранний внутрішній світ. Сукупність різних рис характеру визначає наші вчинки і рішення в тих чи інших ситуаціях, передають Патріоти України.

Тест на психологічний портрет дає максимально розгорнутий опис особистості. Просто подивіться на картинку і оберіть птицю орігамі, яка вам найбільше сподобалася.

Можна сказати, що ви реаліст, який не любить "літати в хмарах", а міцно стоїть на землі. Всі ваші рішення завжди ретельно зважені, а вчинки об'єктивні і раціональні. Ви наперед розписуєте плани на життя і завжди прагнете до абсолютного порядку в усьому.

  1. У вашому мисленні завжди є логіка, і ви дивитеся на ситуації під різними кутами. Також ви часто бачите деталі, які залишаються непомітними для інших. Все в вашому житті схильне до розрахунку і логіки, тому ви завжди знаєте, що очікує вас в майбутньому.
  2. Ви справжній романтик, який любить "літати в хмарах". Також ваші дії і думки завжди хаотичні, ви дуже швидко змінюєте переваги і іноді самі не знаєте, чого хочете. Ваш творчий погляд на життя допомагає вам у досягненні успіху.
  3. Про вас можна сказати, що ви хороший друг, ваші близькі цінують вашу підтримку і відповідають тим самим. Від природи ви войовнича натура, вам необхідні в житті зміни і яскраві повороти. Якщо довгий час у вас не відбувається нових подій, ви стрімголов починаєте шукати пригод

Господиням на замітку! Які помідори краще обрати для консервації - три основні критерії

субота, 22 червень 2024, 21:28

Консервація продуктів на зиму - це одне з основних занять господинь влітку. Для того, щоб продукти зберігались цілу зиму та не нанесли шкоду організму, слід уважно підходити до їх вибору, передають Патріоти України. Як правильно обирати помідори для ко...

Коли солити пельмені? Є помилка, якої припускається багато господинь

субота, 22 червень 2024, 17:15

Пельмені, здавалося б, така банальна страва, але щоб напівфабрикати добре зварилися і вийшли смачними, потрібно знати секрети приготування, передають Патріоти України. По-перше, для приготування пельменів необхідно вибрати потрібну каструлю. Посуд має ...