Трюк від досвідчених домогосподарок: Як швидко прибрати неприємні запахи з духовки після приготування

Ті, хто часто користується духовою шафою або мікрохвильовкою, регулярно стикаються з наступною проблемою: після приготування страви з часником або рибою залишається сильний запах, передають Патріоти України.

Що ж робити, якщо слідом хочеться спекти торт, або приготувати, наприклад, яблука, адже запах попередньої страви здатний зіпсувати результат? Вихід дуже простий.

У невеликій ємності, яку можна застосовувати в духовці, змішуємо 1 столову ложку соди і 1 чайну ложку меленої кориці.Ставимо ємність в духовку і включаємо її на 180 градусів на 10-15 хвилин.

Після закінчення цього часу всі сторонні запахи зникнуть, залишиться лише ледь вловимий аромат кориці. Можна готувати далі! До речі, цей лайфхак підійде і для мікрохвильової печі.

Що ви першим побачили на картинці, розповість, наскільки ви вірна людина

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:07

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично сто відсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше ...

Виберіть яблуко, яке б ви з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:13

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся - саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи, передають Патріоти України. Яблуко старе, як світ, і навіть у Біб...