Трохи лимонного соку - і мікрохвильовка буде як нова: Незвичний лайфхак

Замість того щоб довго і ретельно відтирати крапельки жиру і шматочки їжі, що присохли до стінок мікрохвильової печі, спробуйте ефективніший спосіб, про який розповіли автори популярного інтернет-ресурсу, передають Патріоти України.

Вам знадобиться широка миска, яку можна використовувати у мікрохвильовій печі. Наповніть її чистою теплою водою, до якої варто додати трохи лимонного соку, і поставте в піч. Увімкніть потужність на максимум і дайте агрегату працювати протягом 5 хвилин.

За цей час вода почне випаровуватися. Крапельки пари осідатимуть на стелі, дні та стінках мікрохвильової печі та розм’якшувати жир та інші забруднення. Після того, як закінчиться «розігрів», зачекайте ще 10−15 хвилин, а потім ємність з водою можна дістати.

Залишиться тільки протерти середину техніки серветкою з мікрофібри, і можна насолоджуватися вражаючим результатом. Допомогти в очищенні печі може і звичайний лимон. Як його використати, дивіться на відео.

Завжди додавайте це, коли висаджуєте томати та перець - урожайність зросте у 5 разів!

субота, 25 березень 2023, 12:30

У березні у садівників розпочався сезон висадки розсади. Для того, щоб розсада приживилась і швидко росла її потрібно добре і правильно удобрювати, передають Патріоти України. Так, досвідчені садівники радять ніколи не висаджувати томати та перець без ...

Не робіть так! ТОП-3 помилки в макіяжі: Візажисти розповіли, що перетворює будь-яку жінку на простачку

субота, 25 березень 2023, 12:13

Візажисти розповіли, які помилки найчастіше допускаються в макіяжі. Такі промахи можуть перетворити будь-яку жінку на простачку, не врятують навіть стильні вбрання. Що ніколи не можна робити, читайте нижче, передають Патріоти України. Масивні брови, як...