Три інгредієнти, які не можна додавати у вівсянку - каша не буде корисною

Три інгредієнти, які не можна додавати у вівсянку: каша не буде корисною

Вівсянка - це одна з найпопулярніших каш, які часто їдять на сніданок, доповнюючи фруктами, ягодами, медом, шоколадом. Водночас є декілька продуктів, які поєднуючись з вівсянкою, роблять її не корисною та позбавляють поживності, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz зібрала для вас інформацію та розповість, які три продукти не можна поєднувати з вівсянкою.

Сіль

Перш за все, фахівці не радять солити вівсянку. Річ у тім, що каша у чистому вигляді містить у собі малий відсоток натрію. Тож, не потрібно руйнувати її користь одним інгредієнтом.

Цукор

Те ж саме стосується і цукру. Крупа сама по собі має у своєму складі добре засвоювані вуглеводу, які, своєю чергою, не провокують різке підвищення цукру. Як альтернативу краще обрати мед.

Варення

Багато хто помилково вважає, що домашнє варення – це корисний десерт, який містить у собі натуральні ягоди чи фрукти. Але не слід забувати, що закривають його з великою кількістю цукру, що вже не є дієтично та калорійно. Для яскравого смаку та привабливого вигляду кашу краще доповнити свіжими фруктами чи ягодами.

Втік лише один окупант: Танки та піхота росіян намагалися прорвати позиції 14-ї бригади (відео)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:54

Українські захисники знищили штурмову групу окупантів. У Facebook 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого повідомила подробиці, передають Патріоти України. На опублікованому відео можна побачити, що спочатку бійці ліквідували перший ...

Плита довго сяятиме чистотою: Що зробити, щоб жир не прилипав

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:12

Через тривале приготування їжі на плиті зазвичай утворюється нагар. Сліди соусів, жиру або шматочки їжі, що пригоріли, легко зникнуть, якщо скористатися простим домашнім засобом для миття, передають Патріоти України. Цей метод миття плити особливо ста...