Тримаєте все під контролем чи шукаєте пригод? Оберіть кота на картинці - і дізнайтеся про себе дещо цікаве

Люди, що володіють певними рисами характеру, найчастіше схильні вибирати однакові картинки. Пройдіть наш невеликий тест і дізнайтеся більше про свій характер, передають Патріоти України.

Вам потрібно вибрати тільки одну картинку з котиком з представлених і прочитати, що ж вона означає.

Котик в потязі

Якщо ви обрали першого кота, то ви звикли тримати все під контролем. Ви справжній лідер, який завжди прагне знайти золоту середину. Також ви не терпите залишатися довго на одному місці, не в плані житла, а кар’єри. Ви весь час вивчаєте щось нове, щоб досягти успіхів у професійній сфері. Ви самі будуєте свою долю. У вас є певні принципи, але ви готові від них відступити, якщо усвідомили свою неправоту.

Уважний котик

Ви володієте твердим характером і не схильні відступати в суперечці. Вас важко переконати, і ви йдете напролом у своїх цілях. Правда, при цьому ви не боїтеся покластися на долю, в плані романтичних відносин ви в першу чергу керуєтеся почуттями. За це вас поважають на роботі і люблять навколишні, адже ви здатні розмежувати своє особисте життя і професійну діяльність.

Котик спить

Ви відповідальна людина, яка вміє планувати свій час. Рідко трапляється, що ви чогось не встигли, зазвичай на день у вас ціла купа планів. Вам не соромно заздрити. При цьому ви життєрадісна людина, який завжди допоможе у важкий момент. Правда іноді вами можуть потурати і використовувати, адже ви не вмієте говорити «ні».

Котик грається

Вам не буває нудно, ви завжди знаєте, куди варто піти розважитися. Ви не любите витрачати час на порожні розмови з людьми, які вам нецікаві. Це визначає вас як самодостатню людину, яка здатна проводити гарно час і з друзями, і наодинці з собою.

Господиням на замітку! Ніколи не періть постіль з цим засобом - через це простирадла жовтіють

субота, 3 червень 2023, 12:12

Біла постільна білизна - класика, але потребує правильного догляду. Щоб простирадла, наволочки та підковдри залишалися білими, не можна прати їх з відбілювачем. Цей засіб не позбавить вас плям, а лише викличе пожовтіння тканини, передають Патріоти Укра...

Смак, наче у пирога! Як приготувати млинці з ягодами, але без начинки

субота, 3 червень 2023, 11:56

Часто млинці наповнюють різноманітними начинками для додаткового смаку. Але можна піти й іншим шляхом. Як приготувати млинці з ягодами? Цікавий рецепт запропонували на YouTube-каналі SUPER KELINCHAK, передають Патріоти України. Він не потребує багато с...