Тримайтеся подалі! Експерти назвали головну загрозу мікрохвильовки, що працює

Мікрохвильові печі - невіддільна частина сучасного побуту, але навколо них все ще циркулює безліч міфів і домислів. Нещодавно експерти пролили світло на питання про безпеку їх використання, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Фахівці спростовують поширені міфи про випромінювання радіації мікрохвильовками, підкреслюючи, що таке випромінювання не чинить радіоактивного впливу на людину або їжу. Однак вони попереджають про тепловий ефект мікрохвиль, який може стати причиною серйозних опіків.

Крім того, виявлено вплив мікрохвиль на нервову систему людини, особливо за тривалого впливу. Експерти радять дотримуватися обережності й уникати близького розташування до мікрохвильовки, що працює, особливо якщо захисні ущільнювачі та покриття дверцят зношені.

Отже, основний висновок: мікрохвильовка безпечна за умови правильного використання та регулярного обслуговування, але необхідно пам'ятати про потенційні ризики та дотримуватися запобіжних заходів.

Це справді працює! Лайфхаки для видалення жовтизни з холодильника в домашніх умовах

вівторок, 5 березень 2024, 6:10

Навіть холодильник, який регулярно миють, з часом може пожовтіти зсередини. Це неминуче явище, зумовлене впливом навколишнього середовища, зокрема перепадами температур і скупченням бруду. Однак існує кілька ефективних способів, які допоможуть повернут...

Перевірте своє! Ваш рід очолювала жінка, якщо прізвище звучить так

вівторок, 5 березень 2024, 0:22

Кожне прізвище несе в собі сакральний смисл і надзвичайну силу. Адже наші предки отримували їх не просто так, передають Патріоти України. Родові імена давалися за місцем проживання, за соціальним статусом, родом занять, зовнішністю тощо. А ще є багато ...