"Це дуже просто": Комаровський розповів, як у приміщенні виміряти рівень загрози зараження на коронавірус

Лікар Євген Комаровський розповів, що ризик заразитися на COVID-19 значно збільшується в місцях з великою кількістю людей і поганою вентиляцією повітря в приміщенні. Відомий український педіатр і ведучий пояснив, як дізнатися концентрацію CO2 і як на практиці виявити місця, де особливо високий ризик коронавірусної інфекції. Комаровський у своєму новому відео на YouTube-каналі зауважив, що визначити рівень вуглекислого газу в приміщенні сьогодні досить легко за допомогою спеціальних пристроїв і приладів, повідомляють Патріоти України.

"Як з'ясувати, що немає нормальної вентиляції? Це зробити дуже просто... Сліди перебування людини в будь-якому приміщенні - це концентрація СО2 (вуглекислого газу) у приміщенні. Якщо в приміщенні висока концентрація СО2, значить це місце потенційно небезпечне. Не треба туди ходити - там можна заразитися!" - закликав лікар вищої категорії.

Спеціальні датчики, що вимірюють рівень СО2 в повітрі (коли люди видихають), можна встановлювати і в оселі, і на роботі. Рівень вуглекислого газу вимірюється в мільйонних частках (ppm - parts per million). Також Комаровський звернув увагу, що при збільшенні рівня СО2 людина може відчувати сонливість і стомлюваність.

Які норми рівня СО2:

  • на вулиці в середньому в повітрі 400 ppm;
  • у приміщеннях ідеальний показник до 600;
  • до 800 ppm - нормально;
  • до 1000 ppm - середній (треба вентилювати);
  • після 1500 ppm - краще не заходити;
  • після 2-3 тисяч ppm впливає на порушення здоров'я.

Треба всьго 3 хвилини! Рецепт китайського яєчного супу

п’ятниця, 26 лютий 2021, 17:57

Ні, ми не збожеволіли. Приготувати суп за три хвилини цілком реально. Головне, щоб ви мали готовий бульйон. Ми вам уже розповідали, що бульйон - із тих продуктів, які завжди мають бути на будь-якій кухні, передають Патріоти України. . Його можна навари...

Рецепт для справжніх господинь: Курячі тефтелі "Левові голови"

п’ятниця, 26 лютий 2021, 17:28

Скоро весна, а це означає, що всі хочуть позбутися наслідків майонезних салатів, десертів і всього того, що так смакувало зимовими вечорами. І у шеф-кухаря "Ранку з Україною" Григорія Германа є чудова пропозиція страви, яою можна насолоджуватися без шк...