Це дивує! Як прізвище впливає на оцінки в школі - несподівані результати дослідження

Фахівці Мічиганського університету (США) повідомили, що учні, прізвища яких починаються на перші чотири літери алфавіту, у середньому мають вищі оцінки за контрольні роботи. Водночас школярі та студенти, прізвища яких починалися на останні літери абетки, мали розрив у 0,6 бала за 100-бальною шкалою, який не був ніяк повʼязаний з якістю самої роботи, передають Патріоти України.

На думку вчених, це відбувається через те, що під кінець перевірки вчитель втомлюється від навантаження. Такі результати стали відомі з опублікованого SSRN дослідження.

У висновку дослідники радять запровадити перевірку робіт, в якій послідовність буде випадковою, а не за алфавітом. Фахівці дослідити понад 31 мільйон записів про оцінки у Мічиганському університеті у період з 2014 по 2022 рік. До вибірки включили понад 850 тисяч робіт, які перевірялися 21 тисячею викладачів. За словами дослідників, такий ефект можна спостерігати протягом всього навчального курсу, що потім впливатиме на перспективи працевлаштування.

Котлети вийдуть неймовірно ніжними та повітряними, якщо додати цей інгредієнт

неділя, 16 червень 2024, 8:12

Більшості подобаються котлети, що відрізняються ніжністю та легкістю, передають Патріоти України. На жаль, далеко не всім господиням вдається отримати таку ніжну і пишну страву. Часто котлети виходять дуже жорсткими і пласкими.Але щоб уникнути такого н...

Смакота! Як приготувати ніжний омлет, що тане в роті

неділя, 16 червень 2024, 7:12

Приготуйте ніжний, повітряний омлет, що сподобається і дітям, і дорослим. Зробити швидко - і результат порадує. Головне не робіть типову помилку, яка часто стає причиною того, що омлет давкий, низький і від цього не дуже смачний, передають Патріоти Укр...