Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть дуже нашкодити організму, наприклад, риба і молоко в один прийом, а також молочні продукти з квашеними, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz ділиться корисними порадами від фахівців, які продукти категорично не можна їсти разом, щоб не нашкодити організму.

Макарони та томатний соус

Макарони є крохмалистим вуглеводом, а томатний соус – кислотний продукт, а так, як ці два продукти перетравлюються в різному темпі, у шлунку починається процес бродіння, який може спричинити проблеми з ШКТ.

Огірки та помідори

Ці два овочі хоч і дуже корисні, але їх не можна, на думку експертів, їсти разом, тому що огірки – лужні, а помідори – кислотні. У поєднанні ці два продукти призводять до утворення солей в організмі.

М'ясо та бобові

Ці два продукти – білки, але не однакові, а рослинні та тварини. Їх поєднання може ускладнювати травлення.

Молочна каша та свіжий сік

У соках багато кислоти, які відповідають за перетравлення крохмалів у злаках. А ось кислота перетворює молоко на сирну масу, а потім на слизову в'язку речовину, яка дуже тяжка для травлення.

Молоко та банани

Банан – це фруктоза у чистому вигляді, яка у поєднанні з білком перетворюється на небезпечну для шлунка суміш. Фахівці стверджують, що поєднання білка, фруктози та крохмалю категорично заборонено, щоб не нашкодити організму.

Фрукти після овочів чи каш

У фруктах міститься цукор, і вони переварюються дуже швидко, а ось каші та овочі довго. Якщо одразу після основного обіду з каш та овочів їсти фрукти, то процес перетравлення сильно сповільнюється і це веде до тяжкості у шлунку.

До них краще не торкатися руками: ТОП-5 найбрудніших місць у літаку

четвер, 7 грудень 2023, 8:30

У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудни...

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...