Це може мучити роками: Психологічний тест розповість про вашу глибоку травму - просто погляньте на картинку

Психологія грає в нашому житті величезну роль. Навіть незначний момент, якому ви не надали значення, може відбитися на майбутньому, передають Патріоти України.

Найчастіше психологічні травми ми отримуємо в дитинстві. Психологічний тест допоможе визначити, що ховається у вашому минулому. Подивіться на картинку і оберіть зображення, спираючись на свою інтуїцію.

  1. Близькі люди в дитинстві не надали вам достатньо любові. Ви шукали їх визнання і схвалення, але не отримували бажаного. Як результат, у дорослому житті у вас дуже занижена самооцінка. Вас дуже хвилює критика у вашу адресу.
  2. Хтось із ваших близьких колись не зміг виправдати вашої довіри. З тих пір ви бачите у всьому обман і несправедливість. Ви припинили довіряти людям, оскільки в дитинстві батьки не виконували своїх обіцянок. Через це може не складатися особисте життя, і існують проблеми у спілкуванні з протилежною статтю.
  3. У дитинстві ви відчували себе аутсайдером. Ваші однолітки вас недооцінили, і не хотіли спілкуватися. Тому слова схвалення вам мало знайомі. Ви звикли все робити самотужки, покладаючись тільки на свої сили. У дорослому житті ви прагнете бути кращим у всьому, щоб довести свою значимість.
  4. Ваша травма з дитинства - це втрата близької людини. Страх чергової втрати супроводжує вас протягом усього життя. Зараз ви боїтеся втратити свою другу половинку, тому часом проявляєте надмірну нав'язливість зі свого боку

З чого, крім м'яса, приготувати смачні котлети - виходять золотистими та дуже соковитими

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:50

Щоб котлети були дуже смачними та ситними - їх не обов'язково готувати з м'яса. Для страви чудово підходить червона сочевиця. Її потрібно збити у пюре, а також додати решту компонентів для смачку та щільності,передають Патріоти України. Ідея приготуван...

Не залишить жодного шансу: Як очистити мікрохвильову піч від жиру і бруду за допомогою лимона

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:15

Очищення мікрохвильової печі може бути жахливим завданням - це одне з найбрудніших місць на кухні. Раніше ми розповідали, як приготувати із підручного засобу чудо-розчин для прибирання всього будинку, а сьогодні зупинимося на очищенні цього кухонного п...