Це може мучити роками: Психологічний тест розповість про вашу глибоку травму - просто погляньте на картинку

Психологія грає в нашому житті величезну роль. Навіть незначний момент, якому ви не надали значення, може відбитися на майбутньому, передають Патріоти України.

Найчастіше психологічні травми ми отримуємо в дитинстві. Психологічний тест допоможе визначити, що ховається у вашому минулому. Подивіться на картинку і оберіть зображення, спираючись на свою інтуїцію.

  1. Близькі люди в дитинстві не надали вам достатньо любові. Ви шукали їх визнання і схвалення, але не отримували бажаного. Як результат, у дорослому житті у вас дуже занижена самооцінка. Вас дуже хвилює критика у вашу адресу.
  2. Хтось із ваших близьких колись не зміг виправдати вашої довіри. З тих пір ви бачите у всьому обман і несправедливість. Ви припинили довіряти людям, оскільки в дитинстві батьки не виконували своїх обіцянок. Через це може не складатися особисте життя, і існують проблеми у спілкуванні з протилежною статтю.
  3. У дитинстві ви відчували себе аутсайдером. Ваші однолітки вас недооцінили, і не хотіли спілкуватися. Тому слова схвалення вам мало знайомі. Ви звикли все робити самотужки, покладаючись тільки на свої сили. У дорослому житті ви прагнете бути кращим у всьому, щоб довести свою значимість.
  4. Ваша травма з дитинства - це втрата близької людини. Страх чергової втрати супроводжує вас протягом усього життя. Зараз ви боїтеся втратити свою другу половинку, тому часом проявляєте надмірну нав'язливість зі свого боку

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...