Це може здивувати! Оберіть око на картинці - і дізнайтеся, як ви виглядаєте в очах оточуючих

Тест узображенні розповість, якою людиною ви здаєтеся на перший погляд, і що про вас можуть сказати інші, передають Патріоти України.

Подивіться на зображення і виберіть інтуїтивно одне око. Образ, який вам сподобався найбільше, є ключовим.

1 - упевнена в собі особистість

Люди бачать в вас твердий стрижень і залізний характер. Ви здаєтеся сильною людиною, яка знає, чого хоче від життя, і легко все отримує. Так думаю навколишні, але ви знаєте, скільки в вашу зовнішню впевненість вкладено сил. Насправді ви щодня працюєте над собою, щоб бути сильним.

2 - душа компанії

В очах оточуючих ви - друг для кожного. Легкий характер виділяє вас з натовпу, з вами неймовірно легко спілкуватися. Найближчі люди знають, що насправді вам не вистачає уваги і впевненості в собі.

3 - творча особистість

При знайомстві з вами люди відзначають, що ви творча особистість. В очах оточуючих ви надзвичайно креативна людина з особливим поглядом на життя. І нехай ви зовсім не вважаєте себе унікальним, інші бачать вас саме так.

Експерти назвали найкорисніший спосіб приготування яєць

вівторок, 21 травень 2024, 18:12

Яйця можна зустріти практично в кожному списку корисних продуктів: вони сповнені білка, вітамінів, мінералів та корисних жирів. . Проте, багато дієтологів дотримуються думки, що неправильно приготовані яйця не тільки не корисні для організму, але і мож...

Переможці холестерину: як таблетки змінюють ваше здоров'я

вівторок, 21 травень 2024, 18:02

Коли мова йде про здоров'я серця, боротьба з високим рівнем холестерину стає однією з ключових складових. Та що робити, якщо здоровий спосіб життя не допомагає досягти нормального рівня? Одним із найефективніших методів контролю холестерину є таблетки,...