
Регулярне вживання горіхів знижує ризик депресивних симптомів. Про це пише Nutrients, передають Патріоти України.
Особливо помітний ефект спостерігався під час споживання не менше трьох разів на тиждень: порівняно з рідше одного разу на тиждень така звичка асоціювалася зі зниженням ризику депресії, тоді як 1-2 рази на тиждень статистично значимого зв’язку не давали.
Потенційний зв’язок між споживанням горіхів і зниженням ризику депресії, як видається, випливає з протизапальних і антиоксидантних властивостей, які зазвичай асоціюються з горіхами.
Автори пояснюють можливий захисний ефект горіхів їх складом: ненасичені жирні кислоти, вітамін E, магній, поліфеноли і клітковина мають протизапальні та антиоксидантні властивості, впливають на роботу мозку та мікробіоту кишківника. Горіхи також багаті на триптофан, який відіграє ключову роль у регуляції настрою.
Ще одним аспектом зв’язку між горіхами та депресією є фенольні кислоти, які містяться в мигдалі, волоських горіхах та фісташках. Ці сполуки впливають на реакцію на стрес, формування нервових клітин і здоров’я кишечника, що є ключовими елементами для підтримки психічного здоров’я.
Вік не призводить до автоматичного підвищення ризику певних захворювань, наприклад, інсульту. Однак запобігти небезпечному стану можна, якщо переглянути свої дієтичні звички, передають Патріоти України. Дослідження, показало, що на неправильний спосіб ...
Якщо у вас є кішка, ви, ймовірно, помічали, що іноді її хвіст ніби вібрує, що може спантеличувати. Більше того, ви могли навіть зробити неправильний висновок щодо цієї дії, думаючи, що це свідчить про те, що вона помітила щось неприємне або відчула стр...