Це може здивувати! Психологічний тест визначить, який партнер вам ідеально підходить

Всі самотні люди мріють знайти гідного супутника життя. У поняття "ідеальний партнер" кожна людина вкладає певні якості, якими повинен володіти майбутній чоловік або дружина, передають Патріоти України.

Відносини багатьох пар можуть кардинально відрізнятися і це нормально. Адже кожна людина різний і потребує такого ж унікального партнера. Простий психологічний тест визначить, якими якостями повинен володіти ваш партнер. Подивіться на зображення і визначте, що першим вам впало в очі.

Метелик

Ви харизматична і талановита людина, вам потрібен партнер до пари. Ви шукайте творчу людину, яка буде вас цінувати і підтримувати. Саме підтримка є для вас найважливішим фактором у відносинах.

Дерево

Вам не важлива зовнішність і чарівність партнера, ви розумієте, що це не має ніякого практичного значення і не принесе щастя. Ви твердо націлені на міцну сім'ю і шукаєте людини з такими ж життєвими планами.

Особа

Ви не є лідером і вважаєте за краще виконувати в стосунках пасивну роль. Вам потрібен партнер, який буде брати на себе всю відповідальність, і приймати важливі рішення.

Сонце

Ви не любите серйозних розмов, зобов'язань і строгих правил, тому шукаєте такого ж партнера. Вам важлива легкість мислення, характеру і способу життя

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...