Це під силу не всім! Перевірте, наскільки ви уважні - знайдіть чотирьох жінок на зображенні

Український художник Олег Шупляк створив картину, на якій зображені чотири жінки. Але не всіх можна легко виявити. Схоже, тільки у 2% людей вийде це зробити, передають Патріоти України.

На перший погляд, на знімку зображена жінка з розкішним густим волоссям і в красивій сукні, яка посміхається, розмовляючи по телефону.

Більшість людей, швидше за все, побачать цю жінку першою, але насправді на фотографії є ще три дами. Олег стверджує, що намалював "символічну композицію", щоб поліпшити популярну тему "оптичних ілюзій".

.

.

.

.

.

Насправді, ми можемо відкрити вам таємницю. Другу жінку можна побачити, якщо подивитися на руку жінки біля її щоки.

.

.

.

.

.

Щоб побачити третю жінку, потрібно подивитися на тіло другої.

.

.

.

.

.

А четверту знайдете так: на животі першої є губи — тобто все зображення — це і є сама жінка.

Які продукти безповоротно зіпсують смак фаршу: Що не можна додавати у котлети

субота, 28 січень 2023, 21:09

Приготувати вдома смачні котлети дуже просто. Головне - знати, що в них потрібно покласти, аби вони повітряними, ніжними і соковитими, а які продукти - під забороною, бо лише зіпсують смак. Чимало господинь, наприклад, не знають, яку частину яйця не ва...

Як відрізнити натуральний сир від підробки: ТОП-5 пунктів, на які треба звернути увагу

субота, 28 січень 2023, 17:15

Всі вже звикли, що на ринку присутні справжні продукти та вироби, зроблені "під натурпродукт". Це товари, виготовлені з додаванням рослинних жирів, які по собівартості виходять набагато дешевшими за оригінал, передають Патріоти України. Проблема у тому...