Це під силу всім! 105-річний американець назвав два секрети свого довголіття

Королева Єлизавета ІІ, яка померла 8 вересня у віці 96 років, стала рекордсменкою серед британських монархів із тривалості правління. Серед секретів її довголіття та активності називали хорошу спадковість, правильні звички та щасливий шлюб, передають Патріоти України.

Із цим згоден і мешканець американського штату Арканзас Телл Еллісон, який днями відзначив своє 105-річчя. В інтерв’ю місцевому телеканалу 5NEWS він розповів, що вважає запорукою свого довголіття правильне харчування і щасливу дружину.

Чоловік досі веде біблійні заняття для дорослих, займається садівництвом та працює з деревиною. На свій день народження він зустрівся з друзями, щоби розділити з ними іменинний торт. Але у звичайні дні Еллісон віддає перевагу збалансованому здоровому харчуванню, яким забезпечує його дружина. "Вона готує два збалансованих прийоми їжі на день. Їй подобається готувати, а мені подобається їсти", — так розповів про свої секрети довголіття американський довгожитель.

У червні Телл та його дружина Мері відсвяткували 81-шу річницю шлюбу. У них народилось п’ятеро дітей, родина також може похвалитись 14 внуками, 34 правнуками и 30 праправнуками. При цьому подружжя Еллісон живе окремо від своїх нащадків у будинку, який вони збудували у 1960-х роках, і веде самостійне життя.

Еллісон також поділився с журналістами секретом успіху свого такого тривалого шлюбу. За його словами, це терплячість. Чоловік порадив усім, хто хоче прожити все життя в коханні, рахуватись зі своїми партнерами.

Вийшли з моди! П'ять пуховиків, які стали спражнім антитрендом у 2022 році - про них краще забути (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 18:48

Пуховик - найпопулярніший верхній одяг, який обирають дівчата на холодну пору року. Вони бувають довгими, до середини стегна або укорочені у вигляді куртки. Стилісти розповіли, які моделі пуховиків вийшли з моди у 2022 році, яких краще позбутися, щоб в...

Час готуватися! Як відрегулювати вікна на зиму - проста процедура заощадить тепло в будинку

четвер, 6 жовтень 2022, 18:25

Регулювання пластикових вікон проводять перед заморозками. Процедуру проводять для кращого збереження тепла і запобігання протягу. Відрегулювати вікна можна самостійно, але якщо не впевнені в своїх силах - звертайтеся до віконних майстрів, передають Па...