Це під силу всім! 105-річний американець назвав два секрети свого довголіття

Королева Єлизавета ІІ, яка померла 8 вересня у віці 96 років, стала рекордсменкою серед британських монархів із тривалості правління. Серед секретів її довголіття та активності називали хорошу спадковість, правильні звички та щасливий шлюб, передають Патріоти України.

Із цим згоден і мешканець американського штату Арканзас Телл Еллісон, який днями відзначив своє 105-річчя. В інтерв’ю місцевому телеканалу 5NEWS він розповів, що вважає запорукою свого довголіття правильне харчування і щасливу дружину.

Чоловік досі веде біблійні заняття для дорослих, займається садівництвом та працює з деревиною. На свій день народження він зустрівся з друзями, щоби розділити з ними іменинний торт. Але у звичайні дні Еллісон віддає перевагу збалансованому здоровому харчуванню, яким забезпечує його дружина. "Вона готує два збалансованих прийоми їжі на день. Їй подобається готувати, а мені подобається їсти", — так розповів про свої секрети довголіття американський довгожитель.

У червні Телл та його дружина Мері відсвяткували 81-шу річницю шлюбу. У них народилось п’ятеро дітей, родина також може похвалитись 14 внуками, 34 правнуками и 30 праправнуками. При цьому подружжя Еллісон живе окремо від своїх нащадків у будинку, який вони збудували у 1960-х роках, і веде самостійне життя.

Еллісон також поділився с журналістами секретом успіху свого такого тривалого шлюбу. За його словами, це терплячість. Чоловік порадив усім, хто хоче прожити все життя в коханні, рахуватись зі своїми партнерами.

Виберіть зірку і дізнайтеся, яку вершину ви підкорите у 2023 році - тест по картинці

вівторок, 21 березень 2023, 17:10

Новий рік прийнято сприймати як новий етап життя. Багато людей будують плани та ставлять перед собою нові цілі, передають Патріоти України. Пропонуємо пройти тест у картинці, який визначить, яку вершину ви підкорите у 2023 році. Подивіться на картинку ...

Стануть м'якшими за пух: ТОП-5 способів, як пом'якшити "дубові" рушники

вівторок, 21 березень 2023, 16:30

Немає ніякого задоволення у тому, щоб витирати ніжну шкіру обличчя і тіла жорстким рушником, який травмуватиме її. Але рушники не можуть довго залишатися "ніжними і пухнастими", передають Патріоти України. З часом у їхні волокна в’їдаються неправильно ...