Це розсадник бактерій та плісняви! Названо найбруднішу річ у ванній кімнаті, яку усі забувають чистити

У ванній кімнаті є одна найбрудніша річ, яка, за останніми дослідженнями, є просто розсадником бактерій та плісняви. А справа в тому, що, роблячи прибирання, ми зазвичай забуваємо її ретельно вичищати,передають Патріоти України.

Мова йде про килимок для ванної. Експерти радять прати їх не рідше одного разу на тиждень. Детальніше розповіло видання The Sun.Враховуючи той факт, що килимки зазвичай миють значно рідше, ніж це необхідно, вони стають осередками мікробів.

Уоррен Кінлох, британський експерт з Bathroom Deal, зазначив: "Невтішна статистика показує, що килимки миють іноді тільки один-два рази на рік, залишаючи їх повністю вкритими бактеріями та цвіллю у волокнах". Цього катастрофічно недостатньо.

Вологість, яка утворюється у ванній кімнаті під час прийняття душу, створює ідеальне середовище для розмноження бактерій і цвілі.

Уоррен Кінлох попередив, якщо ви вийти з душу на брудний килимок, мікроби перейдуть на ваші ноги. Він рекомендує прати тканинні килимки 1-2 рази на тиждень, щоб максимально позбавитися бактерій. Для прання можна використовувати розбавлений розчин води та білого оцту, що позбавить від бруду та неприємного запаху.

Як зробити, щоб на чашці не утворювався чайний наліт - три маловідомі хитрощі

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:10

Час від часу посуд потрібно не просто перемивати, а прямо-таки "реанімувати". Частіше всього це трапляється у господинь, які полюбляють білі тарілки, бо ті з часом жовтіють навіть при правильному догляді, передають Патріоти України. Впоратися з такою п...

Копійчане добриво для орхідей з інгредієнтів, які є на кожній кухні - будуть рости як на дріжджах!

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:45

Мало хто знає, що приготувати дієве добриво для орхідей можна з простих інгредієнтів, які є на кожній кухні, передають Патріоти України. Таке добриво для орхідей допоможе квітці виглядати здоровою, рости і навіть квітнути. А ще збагатить рослину всіма ...