Це ще і дуже смачно! Учені зі США назвали продукт, здатний продовжити життя

Вчені з Гарвардського університету вважають, що вживання темного шоколаду допоможе подолати генетичну схильність до ранньої смерті, передають Патріоти України.

Зазначається, що їх дослідження показало, що люди, які вживали цей продукт, жили на рік довше за тих, хто його не їв. Через високий вміст антиоксидантів та мінералів темний шоколад покращує кров'яний тиск і здатний запобігти розвитку онкології та серцево-судинних захворювань.

Крім того, ласощі покращують пам'ять і роботу мозку, а також здатні зменшити резистентність до інсуліну. Дослідники також вказали на те, що у тих, хто з'їдав три плитки шоколаду на місяць, ризик передчасної смерті був на 36% нижчим.

Навіщо класти сіль у пральну машину - хитрість, яка вирішує важливу проблему

неділя, 29 січень 2023, 21:12

Пральна машина з часом може покриватись різними осадами, брудом і навіть пліснявою. Відразу зазначимо, що вашої провини в цьому особливо немає, адже причиною є вода та мильні залишки, які сприяють розвитку грибків та появі неприємного запаху. Розв'язан...

Торт "Рафаело" за українським рецептом - напрочуд ніжний десерт, просто тане в роті

неділя, 29 січень 2023, 17:56

Тістечка, пиріжки, печиво, торти - улюблені ласощі для багатьох українців. Поряд з традиційними рецептами господині часто експериментують, вносячи в десерти родзинку, яка робить їх неповторними, передають Патріоти України. Так, усім відомий торт «Рафае...