Це ще і дуже смачно! Учені зі США назвали продукт, здатний продовжити життя

Вчені з Гарвардського університету вважають, що вживання темного шоколаду допоможе подолати генетичну схильність до ранньої смерті, передають Патріоти України.

Зазначається, що їх дослідження показало, що люди, які вживали цей продукт, жили на рік довше за тих, хто його не їв. Через високий вміст антиоксидантів та мінералів темний шоколад покращує кров'яний тиск і здатний запобігти розвитку онкології та серцево-судинних захворювань.

Крім того, ласощі покращують пам'ять і роботу мозку, а також здатні зменшити резистентність до інсуліну. Дослідники також вказали на те, що у тих, хто з'їдав три плитки шоколаду на місяць, ризик передчасної смерті був на 36% нижчим.

Перша відмінність, яку ви помітите, розповість про ваш характер. Простий психологічний тест

понеділок, 26 вересень 2022, 12:10

Між двома дуже схожими картинками, представленими вище, насправді є кілька відмінностей. Яку з них ви помітили першою? Не думайте довго, саме перша відмінність розповість про ваш характер, передають Патріоти України. Отже, яка відмінність ваша? Ви ува...

Цей тест проводять при прийомі на роботу! Виберіть фігуру і дізнаєтеся, які ви в роботі і в сім’ї

понеділок, 26 вересень 2022, 11:15

Подивіться на фігури, представлені на зображенні вище і виберіть ту, яка вам імпонує прямо зараз, передають Патріоти України. Якщо ваш вибір припав на:. Ви – трудоголік. Здібності вашої пам’яті вражають. Всі справи, за які ви беретеся, доводите до кін...