Це ще і дуже смачно! Учені зі США назвали продукт, здатний продовжити життя

Вчені з Гарвардського університету вважають, що вживання темного шоколаду допоможе подолати генетичну схильність до ранньої смерті, передають Патріоти України.

Зазначається, що їх дослідження показало, що люди, які вживали цей продукт, жили на рік довше за тих, хто його не їв. Через високий вміст антиоксидантів та мінералів темний шоколад покращує кров'яний тиск і здатний запобігти розвитку онкології та серцево-судинних захворювань.

Крім того, ласощі покращують пам'ять і роботу мозку, а також здатні зменшити резистентність до інсуліну. Дослідники також вказали на те, що у тих, хто з'їдав три плитки шоколаду на місяць, ризик передчасної смерті був на 36% нижчим.

Сім жестів видають, що людина бреше - як розпізнати обман за кілька хвилин

четвер, 8 червень 2023, 18:44

Брехню співрозмовника можна розпізнати по його тілу. Зазвичай під час обману людина нервується, відчуває провину і дискомфорт. Неприємні емоції видають її рухи, передають Патріоти України. Ці жести часто залишаються без уваги, а знервований співрозмовн...

Спонтанні пригоди чи обдумані плани?  Що по-справжньому приваблює вас. Тест

четвер, 8 червень 2023, 18:07

Цей тест допоможе вам дізнатися про себе більше, передають Патріоти України. Просто погляньте на картинку, яка зображена вище, та скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу? Обличчя вусатого чоловіка. Ви природжений лідер. Люди вам довіряють і охоче ...