Це справді працює! Два інгредієнти відмиють кухонні фасади від жиру миттєво

У вас вийде відмити кухонні фасади від липкого жиру без розводів за допомогою двох інгредієнтів. Зробіть такий засіб і користуйтеся раз на тиждень, щоб кухня завжди була, мов нова, передають Патріоти України.

Подробиці

Для того, щоб зробити такий засіб, треба взяти 1 стакан горілки, якщо нема, то розведіть спирт із водою 50:50. Додайте 1 ч.л. засобу для миття посуду. Змішайте та за допомогою пульверизатора нанесіть на брудні поверхні.

Зокрема це верх витяжки та зовнішні поверхні кухонних шаф. Саме вони страждають найбільше від липкого шару жиру. Після обприскування залиште на 5 хвилин. Після цього м’якою губкою протріть всі поверхні круговими рухами. Не використовуйте жорстку сторону, щоб не зробити мікроцарапини, які з часом із глянцевої кухні можуть зробити матову.

Перевірте себе! Поза, в якій ви любите сидіти, розповість про ваш характер

субота, 24 лютий 2024, 10:12

Мова тіла завжди допомагала визначити риси характеру людини. Досить просто бути уважним, і тоді легко можна визначити, хто перед вами, передають Патріоти України. Просто виберіть вашу позу та дізнайтеся результат. Така поза говорить про те, що перед ва...

Психологічний тест: Перша побачена пташка розповість про ваші приховані недоліки

субота, 24 лютий 2024, 9:10

Якщо ви не боїтеся дізнатися про себе правду і готові визнати недоліки свого характеру, пройдіть тест, передають Патріоти України. Перша пташка, яка привернула вашу увагу розповість деякі нюанси вашої особистості. Виходячи з вашого вибору можна припуст...