Це справді працює! Як повернути м'якість рушникам за допомогою звичайної солі

Сіль, яку додають при пранні, може вирішити кілька задач. Так, кольоровим речам повертається яскравість, сіль допоможе краще виполоскати порошок. А ще вона допомогає повернути махровим виробам м`якість, передають Патріоти України.

Втім, її не обов`язково додавати у пралку. Махрові речі, зокрема, рушники, можна після прання просто замочити у розчині, пише dailynews.kyiv.ua. Пропорція — 1 столова ложка солі на 1 літр теплої води.

Випрані рушники необхідно замочити в цьому розчині на годину, а потім добре прополоскати та віджати руками. Перед тим, як вішати сушити, їх потрібно різко струсити — ворсинки піднімуться і рушники стануть пухнастими.

Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...