Це справді працює! Японська техніка омолодження шкіри навколо очей, яка займає всього 1 хвилину

З віком, дивлячись у дзеркало, ми помічаємо, що наші очі стали більш втомленими і сумними, передають Патріоти України.

Брови і верхні повіки опускаються, зовнішні куточки очей опускаються, з’являються дрібні зморшки, а також припухлості. Японська техніка омолодження шкіри навколо очей – азіатський масаж шиацу допомагає омолодити і «повернути на місце» область навколо очей.

Його головна відмінність від інших полягає в тому, що єдині рухи, які необхідно робити, полягають в натисканні на певні точки. Японські жінки активно практикують шиацу, в цьому секрет їхньої краси і молодості.

Ми зацікавилися цією системою, яка стає все більш популярною. Щоденний масаж шиацу займе 1 хвилину. І ви повинні робити його вранці і перед сном, або коли ви відчуваєте, що ваші очі втомилися.

Що таке масаж шиацу?

Назва масажу походить від двох японських слів: «тиск» і «палець». Масаж винайдений японським лікарем Токудзіро Намікоші на початку 20-го століття.

Масаж грунтувався на знанні анатомії і секрети тибетської медицини, автор використовував його для лікування артриту. Метод був офіційно визнаний в Японії і до сих пір дуже активно використовується навіть в косметології. Цікаво, що автор методу дожив до 95 років і виглядав набагато молодше цього віку. Він стверджував, що масаж заснований, крім іншого, на інстинкті. Наприклад, ситуація, коли людина потирає і механічно нагріває місце, яке заподіює біль.

Як це працює?

Натиснувши на певні точки на тілі та обличчі, можна поліпшити циркуляцію крові і лімфи, а метаболічні процеси в такому випадку в тканинах виробляються набагато швидше і ефективніше. Починається природний процес оновлення тіла.

Коли ви робите це самостійно, вам не потрібно масажувати зони (це може зробити тільки фахівець). Натискайте із середньою інтенсивністю, поки не відчуєте невеликий дискомфорт.

Припустимо, якщо мова йде про зону навколо очей, цей масаж допоможе:

  • зміцнити м’язи;
  • розгладити мімічні зморшки;
  • підвищити еластичність шкіри, стимулюючи прискорену вироблення колагену і еластину;
  • нормалізувати зволоження очей.

Отже, японська техніка омолодження шкіри навколо очей:

1. Піднімаємо брови

Дія: на внутрішньому і зовнішньому кінцях і в центрі брів. Помістіть вказівний і середній пальці на точки, натисніть. Щоб брови «повернулися на своє місце», направте нажимний рух на кінчики брів трохи вгору. Час: 7 секунд

2. Прибираємо гусячі лапки

Дія: у зовнішніх куточках очей. Помістіть вказівні пальці над точками, трохи нагрійте область, натисніть і відпустіть. Ви можете злегка підштовхнути м’язи до скронь, не піднімаючи пальці. Майте на увазі, що вам потрібно розтягувати НЕ шкіру, а м’язи. Час: 3 секунди. Повторення: 3 рази.

3. Усуваємо набряки

Дія: у внутрішньому куточку ока, між оком і носом. Помістіть вказівні пальці в точки і натисніть строго перпендикулярно, не розтягуючи і не рухаючи шкіру. Ви можете сформувати «вилку» із середнім і вказівним пальцями і одночасно натиснути на внутрішній і зовнішній кути очей. Час: 3 секунди. Повторення: 3 рази.

4. Усуваємо зморшки на переніссі

Дія: між бровами, зона «третього ока». Щільно з’єднайте вказівний, середній і безіменний пальці і притисніть 3 точки між бровами подушечками. Час: від 5 до 7 секунд. Повторення: 2 рази.

5. Омолоджуємо шкіру під очима

Дія: в кістки під очима. Помістіть вказівний, середній і безіменний пальці на точки і натисніть. Час 10 секунд. Повторення: 2 рази.


Ця система може виконуватися окремо або шляхом вивчення і виконання повного масажу обличчя відповідно до техніки шиацу. Така техніка також зробить будь-який інший масаж або лицьову гімнастику більш ефективними.

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...