Це справді працює! Коли треба наносити парфуми, щоб аромат тримався якнайдовше

Парфуми - це найкращий спосіб створити довершений образ, навіть якщо ви не використовуєте макіяж чи вдягаєтесь максимально просто. Але часом їхня стійкість розчаровує: уже за 2-3 години аромат вивітрюється. Чи можна щось із цим зробити?

Експерти твердять, що улюблений аромат залишиться з вами на весь день, якщо ви правильно його нанесете. OBOZ.UA зібрав кілька їхніх найбільш дієвих порад.

Почніть з того, що приділіть достатньо часу, щоби вдумливо вивчити свої парфуми. Зазвичай, вони містять три рівні, які розкриваються один за одним. Верхні ноти ви відчуваєте одразу після нанесення аромату – цей етап триває приблизно 15-20 хвилин. Потім наступає час середніх нот – найбільш насиченої частини піраміди парфумів. Вони огортатимуть вас впродовж 2-8 годин. І насамкінець відкриваються базові ноти. Вони проявляються, коли ноти серця стихають. У деяких парфумів база залишається відчутною навіть впродовж кількох днів.

Вас може зацікавити:Що буде з організмом людини, якщо випити багато кави

Максимально продовжити кожен з цих етапів можна, якщо наносити аромат на вологу шкіру. Оптимальний момент – це одразу після душу. Волога, яку поступово поглинає шкіра, допоможе також краще утримати ароматичні молекули. Тому наносьте свою улюблену туалетну воду одразу після того, як вийдете з душу вранці.

Утримати запах довше допоможе також застосування зволожувального лосьйону чи молочка для тіла. Але обирайте засіб без запаху, щоби його аромат не сперечався з вашими парфумами і не викривляв їх сприйняття.

Врахуйте також, що найкраще запах поширюється у теплому повітрі. Тож, якщо ви хочете зробити його найбільш інтенсивним, наносьте парфуми на найбільш теплі ділянки шкіри. Зазвичай там легко відчувається пульс – це зона за вухами та на шиї, зап’ястки, згини ліктів, тощо.

Стрункішати без тілесних мук: Жінка "скинула" 2 розміри всього за 4 місяці на смачній дієті, куди входила навіть піца

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:28

Медсестра з Британії Нікола Вейкленд поділилася досвідом схуднення і розповіла, як їй вдалося скинути вагу одразу на два розміри за чотири місяці. Схуднення також допомогло британці знизити ризик серцевих та аутоімунних захворювань, пише Express. . За...

Варто знати! Чому фарш не можна заморожувати разом із цибулею

четвер, 20 червень 2024, 18:15

Частенько фарш господині заморожують про запас, щоб при необхідності швиденько приготувати котлети і не морочитися з м’ясом, передають Патріоти України. Фарш для котлет без цибулі не обходиться, тому ці інгредієнти зберігаються разом в морозилці. Так р...